iFood aktsepteerib nĂĽĂĽd Restaurante pileteid; Messenger, Nubank, Netflix ja Opera on uuendatud

Kasutaja iFood selle kasutamine Restorani piletid, Toon teile head uudised: selle võimalusega on nüüd võimalik maksta kättetoimetamisteenuste eest, nagu näeme allpool.

Samuti kontrollime, mis on rakenduse värskendused Nubank, Kuller, Netflix ja Ooper jälle toodud.

Lähme? ?

iFood


IFoodi rakenduse ikoon: toidu kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise taotlus sai hiljuti Restorani piletid integreeritud makseviisina, st ilma et oleks vaja kaarti masinas pühkida. Kättetoimetamisteenus aktsepteerib ka VR Meal, Sodexo Meal Card ja Alelo Meal, nagu me hiljuti teavitasime.

Oluline on siiski märkida, et mitte kõik restoranid ei aktsepteeri seda tĂĽĂĽpi makseid. Ticket Restaurante andmetel on ainuĂĽksi SĂŁo Paulo linnas registreeritud umbes 2466 ettevõtet – nende sõnul peaks see arv kasvama.

Linkige Restaurante Tiketi konto iFoodiga

Oma Restaurante Tiketi konto linkimiseks iFoodiga avage lihtsalt rakendus ja valige alumises menüüs: Profiil »Rahakott» Makseviisid »Söögikviitung» Restaurante Online piletid.

Nubank


Nubanki rakenduse ikoon

Maksetest rääkides lisas Nubank võimaluse luua veebiostude eest tasumiseks virtuaalne deebetkaart.

Virtuaalse deebetkaardi kasutamiseks peab kasutajatel olema digitaalne Nubanki konto (varem tuntud kui NuConta); vastasel juhul, kui tal oleks ainult krediitkaart, ei oleks deebetkaarti võimalik luua.

Lisaks on digipangad loonud PJ-kontode jaoks ka uue funktsiooni: kogumislehed. Selle abil saab ettevõtte omanik teenuse seaduslikku kontot maksete kogumiseks pangakviitungi kaudu – valige see lihtsalt inkassomeetodiks, määrake tähtaeg ja sisestage maksja nimi.

Kuller


Messengeri rakenduse ikoon

Viimases värskenduses sai Messenger võimaluse rakendus blokeerida, et kasutajad saaksid oma vestlusi soovimatu juurdepääsu eest kaitsta. Nagu WhatsApp ise, ka Facebookist, saate Messengeri avamiseks oma iPhone’is / iPadis kasutada Face / Touch ID-d.

Netflix


Netflixi rakenduse ikoon

Ettevõtte sõnul saavad kasutajad peagi sisu loendist „Jätka vaatamist” eemaldada – hea uudis muidugi neile, kellele platvormi teatud sisu ei meeldi ja kes soovivad selle eemaldada rakenduse ĂĽlaosas olevast loendist.

Seni pidid kasutajad teatud valikute eemaldamiseks abivalikutest juurdepääsu konto seadetele ja käsitsi kustutama vaadatu. Värskendus on Androidi kasutajatele juba saadaval ja see peaks hakkama iOS-i jõudma alates 29. juunist.

Lisaks on rakenduse uusimas versioonis uuendatud teenusemängijat, et pakkuda kvaliteetsemaid pilte.

Ooper

Brauser jõuab integreerimisega 69. versioonini Indoneesia. Nüüd kuvatakse sotsiaalmeedia platvormid otse brauseri küljeribal, ühinedes WhatsAppi, Messengeri ja Instagramiga.

Selle abil saavad kasutajad põhimõtteliselt juurdepääsu kõigile veebiversioonis saadaolevatele ressurssidele otse brauserist, näiteks säutsude kirjutamine ja vaatamine sööda, uuringud, otsesõnumid (DM), loendid jne.

Twitteri aktiveerimiseks Operas klõpsake lihtsalt külgriba allservas kolme punktiga ikooni ja märkige jaotises Messenger Twitter. Twitteri ikoon ilmub küljeribale ja kasutajad saavad sealt oma Twitteri kontole sisse logida.

Opera uusim versioon sisaldab avalehel ka uut ilmavidinat, täiustatud visuaalse vahelehe vahelduvvoolugeneraatorit ja tööruumi täiustusi. Kõiki versiooni 69 uudiseid näeb siit.

Opera 69 on nĂĽĂĽd saadaval MacOS-i, Windowsi ja Linuxi jaoks.

Tecnoblogi kaudu, MacRumors