iFood ‘Sextoou’ toob mustal reedel allahindlusi iga päev novembris

IFood kasutas musta reede eeliseid, et käivitada soodushinnaga “Sextoou” kampaania kohaletoimetamine igal novembri päeval. Loosungiga „Iga päev on must reede! Iga päev on reede. ”Pakkumine algab kuu esimesel päeval koos saadaval oleva einega R $ 1 eest. Preemiaid kogutakse iga päev ja need võivad erineda ka loendites, kus on 70% allahindlust, kupongidest 10–15 R $ ja tasuta saatmine. rakendusesiseste tellimuste jaoks.

Päevased allahindlused kehtivad 24 tundi või kuni kupongi varu jätkub. Need avaldatakse rakendusesiseste teadete kaudu Androidile ja iPhone’ile (iOS), lisaks ettevõtte ametlikule Twitterile ja avatud telereklaamides. 2019. aasta mustaks reedeks tegi iFood Habbib’siga koostööd, et pakkuda kasutaja rakenduse esimese ostu eest kaheksa esfihat R $ 1 eest.

BKFriday: kuidas tasuda Burger Kingi musta reede eest Mercado Pagoga

Ăśks kahest iFoodil korraldatakse musta reede tõttu novembris iga päev kampaaniat – Foto: Ana Marques / TechTudo

iFood korraldab musta reede tõttu kampaaniat novembris iga päev – Foto: Ana Marques / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1 R $ tellimuse reklaamimisel on tarbijal juurdepääs selle hinnaga roogade valikule ja ta saab tellida ĂĽkshaaval – see tähendab, et minimaalne ostusumma on ka R $ 1. Mehaanika sarnaneb tasuta saatmispakkumisega: pole sooduskoode, vaid restoranide loendit. sildi järgi tuvastatud osalejad.

Sooduskuponge pakutakse kuu erinevatel päevadel ja piiratud kättesaadavusega – esimeses pakkumises, eelmisel kolmapäeval (6), oli neid 25 tuhat. Platvorm paljastab iga päev ostudes kasutatava koodi, kui see kampaania on saadaval.

2 of 2 Pakkumised, sealhulgas kupongid, odavad söögid ja tasuta kohaletoimetamine – Foto: Disclosure / iFood

Pakkumised, mis sisaldavad kuponge, odavaid sööke ja tasuta kohaletoimetamist – Foto: Disclosure / iFood

Nõuded sisaldavad tavaliselt minimaalset tellimuse väärtust kui kupong, maksmist krediitkaardiga ja maksimaalselt ühe koodi kasutamist ühe CPF kohta. Sõltuvalt juhtumist võivad kehtida nõuded varasematele tellimustele, näiteks pakkumises „Osta lõunasöök ja saate 15 dollarit kupongi“.

Must reede 2019: mis on kõige kummalisem pakkumine? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida