IFS tuvastab laienemisvõimalused Portugalis ja soovib 2016. aastaks kasvada 30%

IFS-i klientide nimekiri Portugalis on kasvanud ja sellel on juba sellised nimed nagu Bial, Oriflame, Oliveira & Irmãos, Oriflame, Vitacress ja DanCake, kuid lootus on, et äritarkvara kasutavate ettevõtete arv jätkab Portugalis suurenemist, eriti tööstuspiirkondades, aga mitte ainult.

„Viimase kolme aasta jooksul on IFS Pürenee poolsaarel palju kasvanud.

Oleme investeerinud Portugali turule ja tunneme, et ettevõte vajab turul oleva pakkumise osas alternatiivi, “selgitas peadirektor Gustavo Brito TeK-le antud intervjuus.

Sellegipoolest on IFS endiselt vähem tuntud ettevõte, nagu tunnistavad ärilahendusettevõtete eest vastutavad ettevõtted, kes soovivad seda stsenaariumi muuta.

IFS World Coference’is kinnitas IFS Grupi president ja tegevjuht Alistair Sorbie, et uus investeering EQT fondidesse on suunatud turuosa laiendamisele ja kaubamärkide laiendamisele, samuti suurema börsivabaduse ärakasutamisele, mis eksisteerib pärast börsi lahkumist.

Seda efekti tuleb tunda ka Pürenee poolsaarel, kus IFS on 2015. aastal kasvanud 30% ja soovib säilitada 2016. aastaks sama tempo.

“See on meie jaoks hea aasta.

Kui me lahendust demonstreerisime, olid ettevõtted selle funktsioonidest vaimustuses, ”kinnitas Gustavo Brito.

“30-protsendise kasvu säilitamine pole lihtne, kuid vastuvõtt on väga positiivne […] praegu ei saa me kiiremini kasvada, sest me ei jõua kõigi ettevõteteni.

Vajadus on olemas, kuid me pole kõikidele külgedele jõudnud ”.

IFS töötab turul suurte ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks ning Gustavo Brito tunnistab, et digitaalne küpsus on üsna asjakohane ja ettevõtted peavad kasvamiseks ja konkurentsis püsimiseks investeerima.

Rahvusvahelistumise vajadus on ka üks ERP-lahenduste muutuste ajendeid ning on kliente, kes kasutavad väga vana tarkvara ja kes vajavad värskendamist, et uurida oma äripotentsiaali, olgu see siis projekteerimine ja ehitamine, tootmine või hooldus.

“Sageli on kõige keerulisem valdkond muutuste juhtimine.

See on üks väljakutseid, eriti kui lahendus veel töötab ja on vaja näidata, et IFS-rakendus suudab hankida rohkem teavet ja tagada toimimise lihtsuse, mis võimaldab ettevõttel ettevõttele uut dünaamikat pakkuda, ”põhjendab ta.

Võrreldes teiste turul olevate lahendustega, nagu SAP, Oracle või Microsoft Dynamics, tagab IFS, et see pakub eeliseid tänu IFS-i rakenduste täielikule integreerimisele. “Oleme kiiremini juurutatavad ja säästlikumad hoolduses ning kliendid saavad valida, milliseid mooduleid kasutada,” ĂĽtles Gustavo Brito.

Ehkki ERP kontseptsioon võib olla ettevõtte lõikes erinev, integreerib IFS-rakendus rahanduse, ostu, PR-i, dokumendihalduse ja tarnete muudatused, aga ka hoolduse ning suurtes ettevõtetes, kus on juba muid ERP-sid, suudavad mõned neist valdkondadest lahendada konkreetsed vajadused, näiteks hoolduse juhtimine. või teenused, integreerige teiste toodetega, samas kui keskmise suurusega ettevõtetes on ERP installimine tavalise majandustarkvaraga tavalisem.

IFS Iberial on praegu kiire kasvuga 50 inimest, kes on jaotatud Madridi ja Lissaboni kontorite vahel, kuid selle eesmärk on suurendada oma kohalolekut ja jätkata värbamist, et jõuda suure hulga ettevõteteni.

Partnerlus on ka IFS-i silmapiiril, kuigi ettevõtted on traditsiooniliselt valinud otsese rakendamise mudeli.

Praegu on ettevõttel neli partnerit Hispaanias ja üks Portugalis, kes on lahenduse juurutamisel abiks olnud ning vaatamata sellele arvu suurenemisele, mille kallal Gustavo Brito töötab, ütles, et kvaliteedi tagamiseks on eesmärk hoida partnerite arvu vähenemist.