Dipekerjakan di pemasok Apple, 2017

Iga-aastane aruandlusaruanne Apple'i tarnijatega näitab edusamme mitmes valdkonnas

Juba mõnda aega on Apple'il iga-aastane komme vabastada a vastutusaruanne ja tarnija suhted, eriti selleks, et tõsta esile edusamme tööhõive ja keskkonna valdkonnas. Sel aastal ei saanud muidugi teisiti olla; Sel põhjusel värskendas Ma oma lehte tänase teema kohta värskeima statistika ja selle teemaga seotud peamiste sündmustega.

Palgatud Apple'i tarnija juurde, 2017

Lehel avaldatud uues tekstis ĂĽtles Apple:

Meie tarnijad annavad miljonitele inimestele tööd kogu maailmas. Meie tehtud otsused võivad nende elule ja kogukondadele tohutult mõjuda. Meil on suur vastutus kaitsta oma tarneahelas kõigi õigusi ja teha kõik endast olenev, et säilitada meie planeedi habras keskkond. sellepärast hoolime oma toodete ehitamise üksikasjadest; Seetõttu investeerime haridusse ja koolitusse, et edendada võimalusi ja tööriistu, mis aitavad meie tarnijaid töötajatel nüüd ja tulevikus.

Apple andis aruandes suure eelise tarnijate ja töötajate vaheliste töösuhete edenemisele, mis oli vähemalt arusaadav, arvestades, et suurem osa Ma tarneahelast pärines Aasias, kus levinud oli üleekspluateerimise ja isegi sama töö kui orjus. Seetõttu tuleb märkida, et tarnijate austamine kuni 60 töötunni nädalas on kasvanud Ma ajaloo kõrgeima tasemeni, kus 98% töötajad selle limiidi piires.

Keskkonnaalale minnes teatas Apple ka, et tal on oma energiatõhususe programmis õnnestunud kahekordistada tarnijate arvu, vähenedes umbes 150 000 tonni aastane süsinikuheide; heas portugali keeles on see sama, mis ühe aasta jooksul teelt välja viia 31 000 autot. Muljetavaldav ka see, et Ma suutis rohkem kui kokku hoida 14 miljardit liitrit vett selle programmiga Puhas vesi.

Lõpuks rõhutasid Tim Cook ja tema fraktsioon jätkuvat pühendumist vähendada mineraalide konflikte Aafrika pinnal. Teist aastat järjest pärinevad Apple'i tina-, volfram-, tantaali- ja kullatarbed sõltumatute audititega seotud partneritelt, kes vastutavad suhete hoidmise eest ainult konfliktivabate rafineerimistehastega ja ilma töötajatepoolse ekspluateerimiseta. Ja esimest korda 2017. aastal sattus koobalt ka Ma saadud "puhaste" metallide nimekirja.

Veel ühte Apple'i heade aastate esiletõstmist tarnijatega võib näha täna avaldatud uues PDF-is, mis toob ka rea ​​teema põhjalikku analüüsi.

(9to5Maci kaudu)