Iga neljas portugallane kasutab ostmiseks sotsiaalmeediat

Iga neljas portugallane kasutab ostmiseks sotsiaalmeediat

Peaaegu ĂĽks neljast suhtlusvõrgustiku kasutajast on teinud otsepakkumisi ĂĽhel neist platvormidest, kusjuures Facebook koondas enamuse ostjatest, kes olid rahul oma hiljutise ostukogemusega nendel saitidel, selgus Marktest Consultingilt saadud uuringu “Os Portugueses ea Social Network” andmetest. .

Soov olla informeeritud / ajakohastatud, asjaolu, et bränd kellelegi meeldib, ja huvi selle piirkonna vastu on ettevõtte fännide enimtoidetud põhjused, mida jälgivad enam kui pooled (54,3%) sotsiaalmeedia veebisaitidel loodud profiilidega inimestest ettevõte või kaubamärk.

818 küsitletud üksikisiku ja sotsiaalvõrgustiku kasutaja demonstreeris eeliseid, nagu juurdepääs teabele või teadmistele ning juurdepääs kampaaniatele / allahindlustele, kusjuures enam kui 2 kolmandast sotsiaalvõrgustiku kasutajast mäletas, et on sotsiaalvõrgustikus reklaami näinud. Nike, Super Bock ja Meo on ettevõtted, mida mainitakse spontaanselt.

Uuringuid teemal „Portugali ja sotsiaalsed võrgustikud“ on Marktest Consulting läbi viinud alates 2011. aastast ning hinnatakse sotsiaalvõrgustike kasutajate harjumusi, saite, mida nad kõige rohkem tunnevad ja kasutavad, funktsioone, mida nad kõige rohkem hindavad, ning sagedust, millega nad saidile pääsevad ning kus nad avaldavad teavet ja aega. nad pühenduvad sellele või seadmetele, mida nad sellele juurde pääsevad.