Millenniumlastel Portugalis on uus veebipoodide harjumus

Iga viies ELi ettevõte tegeleb äritegevusega “elektrooniliselt”

2017. aastal müüs iga viies ELi ettevõte tooteid või teenuseid arvutivõrkude, näiteks Interneti või muu elektroonilise andmevahetuse kaudu, näidates aruandeid IKT ja e-kaubanduse kasutamisest ettevõtetes.

Elektroonilised tehingud moodustavad keskmiselt 17% kogu selle ettevõtte käibest. Internetimüük moodustab väärtusest 7%.

Aruanne näitab, et suurem osa veebimüügist toimub ettevõtte enda veebisaidi või rakenduse kaudu (6% kogutulust), ülejäänud osa (1%) turuplatside või kolmandate osapoolte veebisaitide ja rakenduste kaudu.

Belgia ja Iirimaa, mõlemad 15%, on kõige rohkem Interneti kaudu tehtud tehingutest teenitud tulu. Bulgaaria ja Sloveenia koos 2% -ga on vastaskülgedel, registreerides madalaima protsendi.

Portugal on tabeli keskel võrreldes 28-aastase ülejäänud Euroopa Liiduga, kusjuures veebimüügist saadav tulu moodustab peaaegu 6% arvutivõrkude kasutamisel kogukäibest.

Grafico tech ELi ettevõtte veebiretsept “data-title =” Grafico tech ELi ettevõtte veebiretsept – ĂĽks viiest ELi ettevõttest, kes ajavad äri elektrooniliselt – SAPO Tek> Grafico tek retseptifirma EL