Iga viies ELi ettevõte tegeleb äritegevusega “elektrooniliselt”

2017. aastal müüs iga viies ELi ettevõte tooteid või teenuseid arvutivõrkude, näiteks Interneti või muu elektroonilise andmevahetuse kaudu, näidates aruandeid IKT ja e-kaubanduse kasutamisest ettevõtetes.

Elektroonilised tehingud moodustavad keskmiselt 17% kogu selle ettevõtte käibest. Internetimüük moodustab väärtusest 7%.

Aruanne näitab, et suurem osa veebimüügist toimub ettevõtte enda veebisaidi või rakenduse kaudu (6% kogutulust), ülejäänud osa (1%) turuplatside või kolmandate osapoolte veebisaitide ja rakenduste kaudu.

Belgia ja Iirimaa, mõlemad 15%, on kõige rohkem Interneti kaudu tehtud tehingutest teenitud tulu. Bulgaaria ja Sloveenia koos 2% -ga on vastaskülgedel, registreerides madalaima protsendi.

Portugal on tabeli keskel võrreldes 28-aastase ülejäänud Euroopa Liiduga, kusjuures veebimüügist saadav tulu moodustab peaaegu 6% arvutivõrkude kasutamisel kogukäibest.

Grafico tech ELi ettevõtte veebiretsept “data-title =” Grafico tech ELi ettevõtte veebiretsept – ĂĽks viiest ELi ettevõttest, kes ajavad äri elektrooniliselt – SAPO Tek> Grafico tek retseptifirma EL