Xbox One käivitatakse kogu maailmas 22. novembril

Iga Xbox One teenib Microsofti vähem kui 30 dollarit

See IHSi analüüs, mille kohaselt leiti, et Microsofti konsooli tootmiskulud on umbes 471 dollarit. Arvestades, et konsooli lõplik hind on 499,99 dollarit, oleks kasumit ainult 28,99 dollarit. Konsooli kõige kallim komponent on AMD protsessor, Microsofti võimalus, mis on sarnane sellega, mida Sony tegi ka PlayStation 4 jaoks. See maksab 110 dollarit.

Teine asjakohane kulu konsoolil on uuendatud ja uuendatud Kinecti andurilt. See mõjutab konsooli tootmiskulusid 75 eurot. Samuti maksab Microsoft DDR3-mälu eest 60 dollarit ja Marvelli toodetud kontrolleri eest 15 dollarit, mis lisaks muudele komponentidele.

Sama ettevõte on hinnanud PlayStation 4 tootmiskulusid, mis võimaldab nüüd võrrelda kahe seadme väärtusi ja järeldab, et Xbox One tootmine maksab konkurentidega võrreldes 90 eurot rohkem.

On hästi teada, et konsooliäril on väga vähe varu. Selle aasta alguses tegi konsooliekspert mõned arvutused ja jõudis järeldusele, et enam kui 70 miljoni müüdud konsooli pealt müüks Microsoft nagu Sony müüki rohkem kui 40% vähem kui käivitushind.

See tooks Sony PlayStationiga 2,99 miljardit dollarit ja Microsofti 4,95 miljardit dollarit.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi