IGadgetsi graafikakiibi pakkunud ettevõte müüb 740 miljoni dollari eest

Neile, kes jälgivad uudiseid Apple’i maailmast, on see nimi Kujutlusvõime tehnoloogia pole imelik. Suurbritannia ettevõte vastutas Apple’i seadmete graafikakiibide eest, mis otsustas oma varasemate partnerite tehnoloogia kõrvale jätta ja kasutada oma lahendust.

Selle kurjakuulutava uudsuse paljastas Imagination ise ja teatega, et selle suurimad kliendid enam tehnoloogiat ei kasuta, kukkus ettevõtte aktsia nii kiiresti, et juunis teatas ta, et on müüki jõudnud.

Imagination Technologies logo

Nüüd seda lugu jätkates Finantsaeg teatas, et graafikakiibi tootja oli ostis Canyon Bridge, Silicon Valley erakapitali investeerimisfond, mida rahastab China Yitai Capital.

Kinnitus on ka Imaginationi veebisaidil endas, dokumendis, milles kirjeldatakse kogu lepingut, sealhulgas 550 miljonit naela (umbes 740 miljonit dollarit). Sellega saab ettevõte ehk hingata, vabaneda ja proovida Apple’i tekitatud kahjudest taastuda, mis moodustab põhimõtteliselt 60% tema tuludest.

Apple on juba ilus ja ilus omaenda graafikalahendusega, mis integreerib uue ja võimsa Bionic A11 kiibi, millest teatati koos uue iPhone’iga. Enne seda kasutas Apple Imaginationi PowerVR-tehnoloogiat, mis integreerib endiselt praegused iPadid, Apple Watch Series 3, Apple TV 4K ja nende seadmete eelmised põlvkonnad.

NĂĽĂĽdsest on kõigil eelseisvatel Apple’i väljaannetel ainult ettevõtte enda ehitatud GPU-d ja Imagination jääb ainult mällu.

The Verge’i kaudu