Igaüks, kes saab veeta 50 tundi Loomade ristumist mängides, võib võita auhinna

Selle aasta märtsis käivitatud Aminal Crossing saaga kõige troopilisem peatükk on kiiresti populaarsust kogunud, aidates suurendada Nintendo Switchi müüki. Kuid kas saate selle mängimiseks kulutada 50 tundi? Ameerika Ühendriikides toimub uus võistlus, kus kõvemad fännid saavad kvalifitseeruda 1000 dollari võitmiseks, kui nad saavutavad selle saavutuse.

Veebiliikluse kiiruse mõõtmisele spetsialiseerunud Ameerika ettevõtte HighSpeedInternet.com algatatud võistlusel tuleb osalejatel teha ainult veebisaidil kiiruskatse ja täita lühike vorm. Sealt valitakse kandidaadid, kes võistlevad lõpliku auhinna nimel.

Siiski tuleb järgida mõningaid reegleid: osalejatel peab olema lüliti ja kehtiv mängu koopia. Lisaks peavad nad olema vähemalt 18-aastased ja elama Ameerika Ühendriikides.

Taotlused suletakse 6. augustil ja kui osaleja valitakse, peavad nad väljakutse vastu võtma selle kuu 16. kuupäevaks ja läbima 50 tundi mängimist kuni 30. septembrini.

Pidage meeles, et pandeemia COVID-19 põhjustab videomängutööstuses tulude hüppelist kasvu. Ajavahemikus jaanuarist märtsini teenis Põhja-Ameerika turg mängude, sealhulgas Animal Crossing: New Horizons ja konsoolide müügist ligi 11 miljardit dollarit.

Mais näitas Nintendo oma majandustulemuste aruandes, et müüs 2020. aasta esimese kolme kuuga 3,29 miljonit Switchi konsooli. Ettevõtte positiivsed tulemused on isegi pandeemia ajal seotud suuresti ettevõtte populaarsusega. loomade ristamise viimane peatükk, mida on müüdud üle 11,77 miljoni eksemplari.

Sel ajal oli populaarne tiitel suutnud ennast lülitada Switchi 7. enimmüüdud mänguna, edestades selliseid mänge nagu Luigi Mansion 3, New Super Mario Bros. U Deluxe, Super Mario Party või Splatoon 2.

Väljaandes Animal Crossing: New Horizons saavad mängijad Nook Inc.-is reisides unustada igapäevaelu. Deserted Island Getaway pakett. Saabudes paradiisisaarele, on neil võimalus uut elu alustada.

Kui nad on jõudnud troopilisse sihtkohta, saavad nad veeta päevi oma kodu kaunistades, proovides õnne aianduse ja kalapüügi maailmas või lihtsalt uusi sõpru hankides. Seeria uues pealkirjas on esile tõstetud eseme loomise uudsused, näiteks NookPhone.