Iiri poliitikud said ähvardusi pärast Apple'i andmekeskuste tühistamist

Iiri poliitikud said ähvardusi pärast Apple’i andmekeskuste tĂĽhistamist

Eelmise aasta mais teatas Apple pärast aastatepikkust ootamist ja madistamist suurest ehituse tĂĽhistamisest Andmekeskus aastal Iirimaa – kui täpne olla, siis linnas Athenry, Galway maakond. Tim Cooki sõnul suure kahetsusega tehtud otsuse taga olid keskkonnatõkked ja takistused kohaliku õigluse saavutamisel; tundub siiski, et mõned inimesed pole loo tulemusega täiesti rahul.

Ajalehtede andmetel Vaba Iirimaa, Võtsid Iiri poliitikud posti teel vastu oht anonüümsed kodanikud. Mitmed kohalikud esindajad said sarnaseid teateid, sealhulgas endine juhatuse liige Gabriel Cronnelly erakonnast Sinn Féin. Samuti selliste sõnumitega:

Siin on teile sõnum. Athenry inimesed on Apple’i kaua oodanud. Neil võib olla igavene kannatlikkus, aga ma ei saa. Pange Apple siia jõuludeks, muidu juhtub teie ja teie perega asju. Võite arvata, et see on inertne oht, kuid kas kavatsete astuda sammu? Pidage meeles. Sa ei saa teada, kes ma olen, kui möödun sinust tänaval, kuid ma tean, kes sa oled, ja ma saan teada, kus su pere on.

Cronnelly ĂĽtles, et ta on “vastik”, et kiri sisaldas ähvardusi esindajate ja endiste esindajate perekondade vastu. Ajalehe teatel uurib juhtumit kohalik politsei, kuid endiselt pole aimugi, kes võib ähvardava sõnumi taga olla.

Fakt on see, et see ei muuda kindlasti Apple’i seisukohta – otsuse meeskonna eemaldamise kohta tegi ettevõte, mitte kohalikud poliitikud, ja kindlasti ei muutnud Apple meelt nende sõnumite tõttu. Siiski on väärt, et ohustatud inimene saaks täiendavat kaitset, kuna oht tundub ĂĽsna tõsine.

Cult of Maci kaudu