Irlandia Apple Pay

Iirimaa on Apple Pay'i 14. riik; Järgmine võib olla Taiwan ja Itaalia

Kolme kuu pärast kaalutakse saabumist ka teisi riike Apple Pay: A Iirimaa. Riik sai 14. kohal Ma mobiilimakse teenuse, mis algselt debüteeris 2014. aastal.

Iirimaa Apple Pay

Iirimaal tugiteenuseid pakkuvad pangad on KBC ja Ulster Bank, millel on lipud Visa ja MasterCard, ning need töötavad ettemaksesüsteemiga Boon. Esimeste kaupluste seas, kus Apple Pay selle eest aktsepteeritakse, on Aldi, Amber Oil, Applegreen, Boots, Burger King, Centra, Dunnes Shop, Harvey Norman, Lidl, Marks and Spencer, PostPoint, SuperValu ja mitmed teised (täielikku nimekirja leiate veebisaidilt) )).

Lisaks Iirimaale on Apple'ilt teenuseid saanud Austraalia, Kanada, Hiina, Hispaania, USA, Prantsusmaa, Hongkong, Jaapan, Uus-Meremaa, Suurbritannia, Venemaa, Singapur ja Šveits. Kuulujutt on, et järgmine asukoht on Taiwani, on Finantsinspektsiooni loal riigis juba seitse panka. Lisaks Apple'i veebisait aadressil Itaalia seda on ka viivitamata muudetud.

Apple Pay on Apple iPhone'i, 6, 6s, 6 Plus, 6s Plus, 7, 7 Plus või iPhone 5 või uuema jaoks saadaval koos Apple Watchiga. Hooldustoimingud laienevad ka rakendustele ja veebilehtedele, millele pääseb juurde puutetundliku ID abil iPhone'ist, iPadist või MacBook Pro'st.

Ja meie, brasiillased, ootame endiselt

(läbi MacRumors: 1, 2)