Iki Mobile täidab lubadust, et tal on mobiilitehas Portugalis

Coruche mobiiltelefonide korgis Iki Mobile avati täna majandusministri juuresolekul ja seal töötab 36 töötajat, kellest 22 on seotud tootmisprotsessiga ning nad peavad esialgu tootma kuus 34 kuni 36 tuhat seadet. kuu.

“Kruiisikiirusel oli meil võimalus toota 100 000 mobiiltelefoni kuus”, kuid Coruche ĂĽksuse SantarĂ©mi loomise esimestel kuudel eeldas ettevõte tootmist “34-36 tuhande vahel”, ĂĽtles ettevõtja, kes ĂĽtles, et see oleks RĂĽtm. Teave on ĂĽlehomme edastatud ja kinnitatud täna inauguratsioonil, kus on kohal SAPO TEK.

IKI Mobile’i tegevjuht Tito Cardoso usub, et see on “hetk, millel võib olla märkimisväärne mõju tehnoloogiasektori arengule nii Portugalis kui ka Euroopas”, seda enam, et Portugali kaubamärgiga mobiiltelefoni esimene tootmisĂĽksus on investeering 1,6 miljonit eurot.

Portugali2020 kahe vastuseta taotluse abil otsustasid viis partnerit projekti jätkata enne tehase alginvesteeringu rahastamist ja investeerimist, mis soovis saada nime “Portugali kaubamärk, aga ka Coruche”, nii et töötajad oleksid selles osas esmatähtsad. paikkond.

Inauguratsioonil osales majandusminister Manuel Caldeira Cabral, kes maksis ekskursiooni tehases ja tootmisruumis.

Coruches hakatakse tootma mobiilseid konstruktsioone, viima läbi toodete testimist ja monteerimist (kokkupanekut) ning seadmete tarkvara arendamist.

Ja kui tootmisĂĽksus, mida Iki Mobile kasutab Hiinas, toodab põhiliselt piirkonna riikidele, toodab Portugali ĂĽksus telefone “Euroopale, Aafrikale, Põhja-Ameerikale ja mõnele Lõuna-Ameerika riigile, näiteks Mehhikole”, ĂĽtles ametnik. Araabia turg on sihtkohaks ka Portugalis toodetud toodetele.

Kuigi on garantii, et “meil pole kunagi 100% Portugali toodet, see on võimatu“Ja vaja on mõnda komponenti importida, soovib Tito Cardoso osta Portugalist kõik võimaliku, nutitelefoni tagakĂĽljel kasutatud korgi ja mõned sisemised komponendid, mis tuleb saada Corchest,” korgipealinnast “.

Kuigi 2017. aasta käive pole veel lõppenud, avaldas tegevjuht Lusale, et Iki Mobile “ületab nelja miljoni euro piiri” ehk “35% rohkem” kui 2016. aastal.

Ettevõte, mis ekspordib 95% seadmetest, osaleb Barcelona tänavusel Mobile World Congress (MWC) väljaandel, kus see esindab montadoga Portugali metsa, kuna kaubamärgi mobiiltelefon sisaldab korki. struktuur.

Odavaimad IKI-telefonid maksavad 16,99 eurot ja kõige kallimad 250 eurot. Uus tippklassi hind maksab teile vahemikus 340–360 eurot.

Toimetuse märkus: seda uudist uuendatakse seni, kuni Coruche juures ametisse astumine veel kestab.