Ikka suurepärane Exceli failiredaktor iPhone’ile

Failiredaktorit on kaua oodatud Microsoft Excel® see toimis iPhone. Mitmed ettevõtted on seda lubanud, kuid esimesena pakub enam-vähem funktsionaalse lahenduse Softalk, Omadega Spreadsheat.

See rakendus on huvitav, pakub mitmeid funktsioone: kopeerimine / kleepimine, paks ja kursiiv, lahtritüübi määratlus (müntides pole aga Päris Brasiilia), lisaks traditsioonilises programmis saadaolevatele matemaatikafunktsioonidele (suurendamiseks klõpsake pilti).

Minu jaoks on see lihtsalt ĂĽks põhiline asi: see ei luba faile importida …

Täpselt nii: te ei näe oma arvutis olevaid tabeleid ega neid, mida saate e-posti teel. Programm töötab ainult ĂĽhel viisil, see tähendab, et teil palutakse luua oma fail iPhone’is endas ja alles siis saate selle meili teel saata kõigile, kellele soovite. See funktsioon on lihtne Woods kõik praktilised võimalused, mida selline programm võib meie mobiiltelefonidele tuua.

Rakendus on saadaval Rakenduste pood hinnaga 7,99 dollarit (15 R $). Kui olete üks neist, kes ootab toimetajat Superior et teie iPhone või iPod touch saaks teie kutse- või õppedokumentidega hakkama saada, pole see ikkagi hea lahendus.