#ILikeYouLike: Huumor isegi “halbadel päevadel” on väärt TikToki Bruno Almeida 1,5 miljonit jälgijat

Pärast kolm nädalat tagasi tabatud miljoni jälgija verstaposti on Bruno Almeida TikToki kontol juba 1,5 miljonit fänni. Noor portugallane Aveirost rääkis SAPO TeK-ga oma kohalolekust digitaalses maailmas ja avaldas oma tulevikuplaanid.

2016. aastal oli TikTokiga liitunud Musical.ly osa Bruno Almeida igapäevaelust, ajal, mil noor portugallane garanteeris, et portugali kogukond on väga väike. Isegi siis oli sel ajal “minu sisuga seoses teatav tunnustus”, ĂĽtles ta SAPO TeK-le.

Nelja aasta pärast ja koos kasvanud rakendustega on sisu eesmärk nĂĽĂĽd midagi muuta. “Sellest ajast alates on ta teinud uuendusi ja toonud uusi asju” ning Bruno Almeida ĂĽks panuseid on komöödia, isegi halbadel päevadel, ja mängud.

“Mul oli mõni päev, kui olin madalam, kuid pean alati pidama arvestust ja olema olemas inimeste jaoks, kes mind näevad,” ĂĽtles Bruno Almeida.

24-aastase portugali jaoks on tema eluviisil digimaailmas eeliseid. “Mida rohkem on ekstravertsed ja dĂĽnaamilisemad inimesed, seda rohkem inimesi meiega ĂĽhendust võtab ja seal lõbusat ja toetavat tegelast näeb,” selgitas ta.