contador gratis Saltar al contenido

Ilma andmesideteenuseta? Siit saate teada, kuidas seda probleemi lahendada

Ilma andmesideteenuseta? Siit saate teada, kuidas seda probleemi lahendada

Mõned lugejad on pöördunud tüüpilistele probleemidele lahenduste otsimiseks meie foorumites: mõnes seadmes, mida on värskendatud versioonidele Android 8 (Oreo) ja Android 9 (Pie), kuvatakse teade sõnumiga "Andmesideteenust pole: teenus on ajutiselt võrgu poolt blokeeritud".

Lisaks ekraanil kuvatavate teadete ebamugavustele võib see põhjustada nutitelefoni aku tarbimise suurenemist, kuna enamik seadmeid tekitab teatiste vastuvõtmisel helisid ja / või vibreerib. Ja olge kannatlik, kui installite pingi iga 20 või 30 sekundi järel

Aga teatiste peitmine?

Mõned lugejad soovitavad teatise peita: kui see ekraanile ilmub, libistage vasakule, klõpsake hammasratast ja tehke valik Blokeeri kõik märguanded. Nii et hoiatust andmesideteenuste eest ei kuvata uuesti.

teatis ilma teenusetaSee teade võib ilmuda mitu korda minutis / AndroidPIT Brasiilia

Probleem on selles, et ravite sümptomeid, mitte haigust. Märguandeid ei kuvata, kuid mis tahes, mis nende käivitamise põhjustab, toimub endiselt. Kõige parem on kuritegevust lõigata algusest peale.

Puhastamine on lõpule viidud

Probleemi lõplikuks lahendamiseks pean minema natuke sügavamale, nagu seda teevad lugejad Maicon Marcello. Avage rakendus Seadista see või Seadistamine ja klõpsake nuppu Rakendus (või Rakendus). Ekraanile ilmub kõigi nutitelefoni installitud rakenduste loend. Klõpsake ekraani paremas ülanurgas oleval kolmel punktil ja Näita süsteemi et näha ka opsüsteemi kuuluvaid rakendusi.

selge andmete telefonProbleemi lahendamiseks tühjendage Brasiilia telefonist / AndroidPIT-ist Andmed ja vahemälu

Kerige loendit allapoole, kuni leiate rakenduse Telefoninumber. Puudutage ja puudutage järgmisel ekraanil Ladustamine. Nüüd puudutage nuppu Kustuta andmed ja Tühjenda vahemälu. See kustutab opsüsteemi vanade versioonide andmed, mis võivad probleeme põhjustada. Mõnes Samsungi seadmes leiate kolm rakendust nimega Telefonid, protseduuri peate tegema ainult esimeses.

Kas need näpunäited sobivad teile? Kas teil on pärast Androidi nutitelefoni süsteemi värskendamist probleeme? Jagage oma kogemusi kommentaarides.

(tagToTranslate) samsung (t) motorola (t) android (t) android 8 (t) oreo (t) värskendus (t) värskendatud (t) värskendus (t) probleem (t) probleem (t) andmesideteenuse tõrge (t) tõrge (t) teavitus (t) teade (t) galaktika s8 (t) galaktika s8 + (t) viga (t) viga