contador gratis Skip to content

Ilma Internetita? Vaadake parimat tasuta võrguühenduseta mängu Androidi jaoks!

Ilma Internetita? Vaadake parimat tasuta võrguühenduseta mängu Androidi jaoks!

Kes ütleb, et lõbutsege, mul on vaja internetti? Võrguühenduseta nautimiseks on teenuses Google Play saadaval mõned tasuta Androidi mängud, mis ei jäta midagi neile, kes vajavad võrgu kasutamist.

Seal on valikuid tegevuse, strateegia, seikluse, pusle, võidusõidu ja muu jaoks. AppGeek valib teie abistamiseks 17 parimat tasuta võrgumängu 2020. aastal, et veeta aega oma mobiiltelefonis ilma raha ega Internetti kulutamata. Kontrollima!

1. Altose odĂĽsseia

Altose Odüsseia parimad Androidi offline mängud

Mängu Altos Adventure järjekord, žanri Altos Odüsseia lõputu jooksja (pidev võistlus, portugali keeles). Lainelaual liivalaudLiiva luidete, kaanonite ja linnatemplitega on võimalik uurida rea ​​väljakutseid.

Kokku on 180 eesmärki, mis tuleb saavutada. Selleks on vaja silmitsi seista liivatormi, keeristormiga, pääseda luumenitest, ronida kaljuseintelt ja mujale.

Kuigi peate boonuste saamiseks punkte koguma, takistustest põgenema ja trikke tegema, võib seda kogemust pidada lõõgastavaks. Selle põhjuseks on see, et originaalne heliriba ja ilus graafika on selle kogemuse osa.

2. Badland

Asudes mets, mis on täis salapäraseid olendeid, on Badland põnevus- ja seiklusmäng, kus on üle 100 saadaoleva taseme. Mängija kontrollib ühte sõitjaid ja peab ületama takistused ja väljakutsed, et teada saada, mis selles kohas toimub.

Teie eesmärk on iga etapp üle elada läbi põhjaliku graafika ja heli, mis ainult suurendab pinget. Kuid ootamatult pidin seisma silmitsi vedeliku, oda, jää, magma ja veega.

Saadaval on ka meetod multiplayer, mis lubab samal seadmel kasutada kuni 4 mängijat. Selles kategoorias on rohkem kui 30 taset parimal viisil – päästage kõik, kes vähegi suudavad.

3. Liivapallid

Parim liivapallide Androidi offline mäng

10 parimat strateegiamängu Androidile hetkel

Lihtne ja sõltuvust tekitav. Võib-olla on see parim viis liivapallide määratlemiseks. Väike väljanägemine ja intuitiivne mänguviis muudavad pealkirja nii populaarseks. Teie eesmärk on lohistada ekraanil sõrm ja jälgida liivakastist libiseva palli teed.

Igas etapis on vaja vältida takistusi, kui rajal on kõige rohkem palle. Väljakutsed suurenevad järk-järgult igal etapil. Ainus probleem võrguühenduseta mängimisel on see, et teie esinemiseks saadud teemante ei saa auhindadega vahetada.

4. Johnny Trigger

Johnny Trigger

Johnny Triggerist, mis käivitati 2019. aasta detsembris, on saanud üks enim allalaaditud mänge jaanuaris 2020. Edu õnnestumise saladus on tõenäoliselt selle lihtne mäng ja annus emotsioone. Teie ainus ülesanne on tõmmata õigel ajal päästik, et tappa halvad inimesed, kes ilmuvad kohale.

Kui kaotad, siis kes sind sureb. Samuti peate teadma, kuidas määrata saadaoleva laskemoona kogust, nii et lasud peavad olema täpsed. Etapid on lühikesed ja neid läbides saate virtuaalset raha uute rõivaste ja relvade ostmiseks.

5. Lõbus võistlus 3D

Fun Race on parim 3D-võrguühenduseta mäng Androidis

Avastage 12 parimat tulistamismängu Androidile

Fun Race 3D täidab peaaegu unistuse osaleda 1990. aasta klassikalises gymkhana telesaates. Teie tegelane võistleb vastasega tõeliselt hullumeelsel ringil. Pean vältima hiiglaslikke poksikindaid ja -haamereid, rulett, lahtist pendlit ja palju muud.

Arendaja idee on pakkuda mängijatele praktika pakutavaid kogemusi Parkour, treenimismeetod füüsiliste tõkete ületamiseks ainult keha jõu abil. Ideaalne neile, kellel pole pikkade mängude jaoks kannatlikkust, iga etapp võib kesta mõni sekund. Kõik sõltub teie sooritustest.

Pealkirjas on väga lihtne graafika ja mängulisus, kuid miski ei vähenda sõltuvuse jälge.

6. Frostrune

Frostrune parim android offline mäng

Kas teile meeldib põhjamaine kultuur ja kas teid köidavad viikingite seiklused ja müsteeriumid? Siis on Frostrune'il kõik, et saada üheks teie lemmikmängust.

Esimene ajaloo jaoks. Olete nefragma, kes ärkas saarel, kus paistsid selle elanikud hiljuti paanikasse põgenema. Teie tegelane peab seda kohta uurima ja püüdma teada saada, mis juhtus tiheda ja salapärase metsa keskel.

Mõistatuse dešifreerimiseks pean kasutama esemeid, mille leidsin tee pealt. Veel üks põhjus, miks see mäng meeldib, on visuaalne, kõik käsitsi kujundatud.

Algne heliriba on inspireeritud ka viikingiteemast ja sobib suurepäraselt mängumaailma sukeldumiseks.

7. Tasuta taskulinn

Androidi kiirendamiseks vaadake 10 parimat võidusõidumängu

Pocket City Free abil peate ehitama ja saama ise linnapeaks. Eesmärk on saidi struktureerimine ja haldamine. Vajadus reguleerida elamu-, äri- ja tööstuspiirkondi.

Kuid elanikkond ei ela isegi selleks, et töötada. Seetõttu on puhkealade, näiteks parkide ja puhkekeskuste kavandamine väga oluline.

Valitsejana vastutab ta koha rahu ja tasakaalu hoidmise eest, tegeleb olukordadega parteidest tulistamiste ja tulekahjudeni. Mida paremini te linna kaitsete, seda rohkem raha teenite elanike jaoks kasvamiseks ja parenduste tegemiseks.

8. Mulle meeldib Hue

Mulle meeldib parima androidi offline mängu toon

I Love Hue on mäng neile, kes soovivad lõõgastuda ja tõeliselt lõõgastuda. Kaasaegsetes mõistatustes on pastelltoonide tükid, mida tuleb harmooniliselt ja ebaloogiliselt ühendada.

See tähendab, et selles pealkirjas on esteetiline terve mõistus kõige olulisem. Väga sarnaste värvide väikseimate erinevuste leidmiseks on vaja innukalt tajuda.

Igas etapis tõuseb raskusaste. Kuid enam kui 900 saadaval oleval etapil ei võistle aja ega vaenlaste vastu.

9. Laama seiklused

Tutvuge Pabloga, laamaga, kes uurib oma inkade esivanemate ehitatud riime. Seikluslaama on žanrimäng lõputu jooksjahorisontaalne ja visuaalne orientatsioon.

Taseme läbimiseks pean aitama peategelasel takistustest üle hüpata ja mõistatusi lahendada. Koguge münte ja koguge punkte uue maailma vallutamise põhireisil.

Mündid aitavad teil ka tarvikuid osta või mõne varjatud laama lahti võtta. Seal on sebrad, turistid, pealuud ja rohkem kostüüme.

10. Suur kaos

parim android offline mäng Big Mayhem

Veel üks pidev jooksumäng, Major Mayhem, kuvab 3D-graafikat. Väljapanek paneb peategelase abistamise missiooni päästa oma tüdruksõpra kuritegelikest jõududest süvenedes.

Selleks tuleb mul takistuste eest ära joosta, rünnakuid tulistada ja vaenlasega silmitsi seista enam kui 20 erineva relvaga. Väljakutses on üle 45 taseme ja 150 väikest viga.

11. Palgamõrvar 3D

Sniper 3D Assassin on parim androidi offline mäng

Vaadake 12 parimat tasuta Android-jalgpallimängu

Sniper 3D Assassin on esimese inimese laskur. Mängus on sadu missioone, palju relvi ning lihtsad ja intuitiivsed käsud.

Väga realistliku 3D-graafika abil on teie eesmärk selles tiitlis saada maailma parimaks terapeutiks. Selleks peate pantvange päästma, helikopterid alla laskma, kiire ja muidugi väga hea sihtimisega. Kas võtate väljakutse vastu?

Väärib märkimist, et see mäng sisaldab täiskasvanutele mõeldud sisu ja arendaja hoiatab, et lapsed ja teismelised ei tohiks mängu alla laadida.

12. 13. reede: tapja mõistatus

13. reede: tapja puzzle mäng android offline

13. reede: Tapja mõistatus on verine ja lõbus õudusmäng, mida me lastele ei soovita. Pealkirjas mängib mängija Jason Vorheesi rolli, laulis sarimõrvar filmi tellimusest Reedel 13. päeval.

Teie ülesanne on terroriseerida ja jälitada inimesi kogu maailmas, alates laagritest, kuurort, pilvelõhkujad, vanglad ja palju muud. Seda kõike põgenedes püüniste, politsei, maamiinide ja isegi tapja ema eest.

Kokku on võrguühenduseta mängimiseks üle 100 üllatava väljakutse.

13. Vend: reformatsiooni aeg

Filmis Irmos Obra: Reformatsioonitund on võimalik end teleprogrammis tunda Vend töötab. Ja nagu vaatamisväärsused, aita kaksikud Drew ja Jonathan Scott unistuste kodu ehitada.

Kasutajad saavad planeerida keskkonda, aidata kliente, renoveerida kinnisvara ja palju muud. Lisaks sellele, et see mäng on viis lõõgastuda, saab see ka ideede ja kaunistusnõuannete abil aidata kõiki, kes soovivad oma kodu muuta.

Mida rohkem arenete, seda rohkem münte saate oma töö jaoks virtuaalsete kaupade ostmiseks. Pealkiri pakub võrguühenduseta mängurežiimi, mis võimaldab teil lõbu jälgida igal pool, isegi ilma Internetita.

14. Varjuvõitlus 3

Vaadake 10 parimat tasuline mäng Androidi jaoks

Shadow Fight 3 on võitlusmängudes kolmas. Selles järjekorras peate valima oma külje lahingus varimaailma ja niinimetatud sõjaväe hõimu vahel Legio. Selleks saate valida ühe kolmest erinevast lahingurežiimist.

Paaridevaheline matš, mis on toodetud rikkalikus 3D-graafikas, võib olla kuni 2 või 3 ringi. Kättesaadavate käskude kaudu on võimalik rünnata vastaseid löökide, löökide ja loitsude ning esemetega.

Kogu vallutamise ajal saavad sõdurid koguda erinevaid relvi ja varustust. Nende hulgas on kiivrid, soomused ja isegi erijõud.

15. Kosmose marssalid 2

Kosmose marssalid 2

Homonüümimängu jätkamine, Space Marshals 2 on tulistamismäng, mis ühendab teadust ja lääne ilukirjandust. Stsenaariumi kõrgema versiooniga on võimalik peategelasel kaasas olla 20 saadaval oleval missioonil.

Eesmärk on tappa vaenlasi ja koguda auhindu, mis saadakse vastavalt nende esinemisele. Teie vastastega silmitsi seismiseks on rohkem kui 70 relva ja varustust.

Teie strateegia võib hõlmata pommide kasutamist vaenlaste tähelepanu juhtimiseks, võtmete loovutamist vastaste teovõimetuks tegemiseks ja muidugi tulirelvade kasutamist. Mängu võitmiseks on oluline mitmekesistada ja üllatada.

16. RĂĽĂĽtli hing

Avastage kõik Pokmoni mängud Androidile ja iOS-ile aastaks 2020

Soul Knight on põnevusmäng, mille graafika ja heliredelid on ret-stiilis. Selle missioon on ainult maailma päästa, taastades maagilisi kive, mis säilitavad planeedi tasakaalu. Selle eseme varastasid välismaalased.

Selleks peate silmitsi seisma vaenlase jõududega ja uurima koopasid, kasutades ainulaadsete kangelaste oskusi ja saadaval rohkem kui 170 hullu relva. Pole saladust: tulista tulnukaid koletisi ja jookse võtetelt võtetelt.

17. Kaevake see!

Kaevake see! omab mängu, mis on väga sarnane Liivapalliga. Kuid selle looja kasutatud realistliku füüsika tõttu on see huvitavam ja keerukam graafika.

Teie eesmärk on jälgida rada puitkonstruktsioonis nii, et pall või pall jõuaks nende lõppsihtkohta, toruni. Selleks on vaja rajalt eemaldada puutükid, kasutada kivide abi ja teha isegi kang.

Seetõttu on vaja iga eelnev väljakaevamine läbi mõelda ja kaaluda, milline liigutuste kombinatsioon on lõpp-eesmärgi saavutamiseks kasulik.

AppGeek soovitab: