RAÄŚUNALNIK

Ilmselgelt: see on nutitelefon, mis kiirgab vähem kiirgust

Selle nädala alguses esitasime teile, kallis lugeja, loetelu nutitelefonidest, mis kiirgavad kõige rohkem kiirgust. Sel ajal jäi meile kõige rohkem silma see, et nimekirjas oli kõige rohkem nutitelefone Hiina tootjaid. Kui te pole loendit jälginud, vaadake allpool:

Nii et täna esitleme loendit nutitelefonidest, mis kiirgavad vähem kiirgust, ja esimese koha avamiseks on meil Samsung Galaxy Note 8. Teisel kohal on meil ZTE Axon Elite, kolmandana LG G7, need on kolm nutitelefoni, mis kiirgavad rohkem seekord vähe kiirgust.

Kuid siin selles loendis on meil kaks esiletõstmist. Esimese põhjuseks on Samsungi nutitelefonid, mida ilmub loendis arvukamalt, mis näitab seega, et Lõuna-Korea ettevõte hoolib sellest probleemist. Teine tipphetk on ZTE, mis pakub nimekirjas kolme mudelit, mis viitab sellele, et ka vähemalt üks Hiina tootja hoolib sellest. Tuleb märkida, et Xiaomi ega Huawei ei ilmu nimekirja.

vähemalt Vähem kiirgust kiirgavate nutitelefonide loend / © statista.com

Selle loendi eesmärk ei ole muretseda, muretseda ega takistada kedagi konkreetse kaubamärgi nutitelefoni ostmast. Me kanname teavet ainult selleks, et teid oleks asjast teavitatud. Kuid ennetusmeetmed, näiteks nutitelefonist eemal magamine, on midagi, mida saab teha.

Ja kas olete selle kiirgusprobleemi pärast mures?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH