iMac Pro jõuab müüki järgmisel neljapäeval, 14. detsembril! [atualizado]

Esitati 2017. aasta ĂĽlemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC), mis toimus mullu juunis iMac Pro detsembriks lubatud.

Apple täidab tähtaega ja teatab täna, et tema uut professionaalset lauaarvutit saab osta – vähemalt Ameerika Ăśhendriikides – alates 14. detsembrist järgmisel neljapäeval!

iMac Pro

Spetsialistid armastavad iMaci. Ja kui nad palusid iMaci palgamõrvarit, ei võtnud me seda ülesannet lihtsalt vastu, vaid lasime fantaasial minna. Ära minema. Lõime iMaci, mis ühendab kõigi Macide parima ja võimsaima graafikakiibi, protsessori, salvestusruumi, mälu ja ühenduse. Ja me tegime seda kõike, lisamata millimeetrit ikoonilisele kõik ühes disainile. Videotoimetajad, 3D-animaatorid, muusikud, tarkvaraarendajad ja isegi teadlased teevad kõik seda, mis neile kõige enam meeldib, viisil, mida nad kunagi pole teinud. Tutvustame iMac Pro. Teie soov on just täidetud.

Apple ei esitanud täiendavaid ĂĽksikasju, vaid paigutas Ameerika tootelehtedele teate, milles teatati selle saabumisest 14. Brasiilias ja teistes riikides, kus Apple on kohal, teatatakse endiselt, et see saabub “detsembris”.

IMac Pro on esimene iMac, kus saame konfigureerida 8-, 10- ja 18-tuumalise protsessori Turbo Boost kuni 4,5 GHz), mis teeb sellest tänapäeval turul kõige võimsama Maci. Lisaks saavad kasutajad konfigureerida masinaid, millel on kuni 128 GB DDR4 ECC RAM-i 2,666 MHz, AMD Radeon Pro Vega 64 GPU-sid kuni 16 GB HBM2-mäluga ja kuni 4 TB salvestusruumiga (SSD-ga 3 GB / s edastuskiirusega).

Seda kõike loomulikult Retina 5K ekraaniga (5120 Ă— 2880 pikslit) 27-tollises iMaci kaadris – tĂĽhiku halli erinevusega, mitte hõbedaga, koos tarvikutega (maagiline klaviatuuriga Magic Magic, Magic Mouse ja / või Magic Trackpad) .

Mõned YouTuber kui juba masinale pihku panevad ja varaseid muljeid jagavad, vaadake:

Selle ilu (standardkonfiguratsioon) alghind USA-s on 5000 USA dollarit (pluss maksud) – eriväärtusi pole veel saadaval. ?

MacRumorsi kaudu

Uuenda 12. detsember 2017 kell 14:46

Järk-järgult ilmnes rohkem üksikasju.

Ülaltoodud videos kommenteerib Marques “MKBHD” Brownlee, et 18-tuumalise protsessoriga mudelit hakatakse tarbijateni saatma alles järgmise aasta alguses; lisaks mainis ta, et näeme ka mudelit, mille kanalile on lisatud 14-tuumaline kiip (seni, nagu me ütlesime, koosneb see 8, 10 ja 18 südamikuga mudelist).

Sama kuupäev, 14. detsember, on ilmunud ka mitmes riigis, nende seas traditsiooniline riik, kus Apple turustab tooteid tavaliselt esimese partiina (Saksamaa, Prantsusmaa, Jaapan, Suurbritannia jne).

Hall tühik USB-välgukaabel

Kurioosne detail selle masina – või täpsemalt sellega kaasnevate lisaseadmete – kohta on see, et esmakordselt on meil lisaks hallidele välisseadmetele ka must välk USB-kaabel. ??