iMac Pro-l pole eemaldatavat RAM-i ja välisseadmeid ei müüda eraldi

Täna edasi 2017. aasta ĂĽlemaailmne arendajate konverents (WWDC), nii palju uudiseid on raske hingata. On okei, kui teie jaoks pole nad nii põnevad ega “uued”, kuid kindlasti on neid ĂĽsna palju – ja seda ei saa eitada.

Mac-arvutite osas – ja nagu lubatud – otsime värskendusi iMacs ja mitme rida MacBookide jaoks. Oleme avaldanud Apple’i välja antud peamised parandused ja uudised, mille Apple välja andis ĂĽrituse ajal ja pärast seda, kuid mõned kĂĽsimused (või vastused) jäävad endiselt õhku.

Võimas ja nägus IMac Pro “on saabunud, saabunud” (ma mõtlen, et see saabub – aasta lõpu poole …) oma värvides kosmose hall eriti atraktiivne kasutajatele, kes eelistavad ettevõtte tavalistele kõik ĂĽhes hõbedastele kingitustele varjukĂĽlge.

Koos sellega saavad välisseadmed ka selle tumeda tooni – seda on isegi Apple’i kasutajad palunud. Kuid mul on kahju teile teatada, et Magic Trackpad, Magic Keyboard ja Magic Mouse on nende kosmoses hallis versioonis eraldi ei mĂĽĂĽda, sest ettevõte ise kinnitas seda 9 kuni 5 Mac.

iMacs Pro on pimedas

Kuid kui see uudis pole teid raputanud, tundke pommi tulemas: isegi kui nad kutsuvad teid iMaci “Pro”, Te ei saa oma RAM-i vahetada / pĂĽhkida. Jah, kutid, see on tõesti pettumust valmistav uudis, kuid see on ootuspärane, kuna see võimalus on kasutusele võetud kõigis Apple’i viimastes väljaannetes.

IMac Pro jõuab detsembris koos võimalustega alates 4 999 dollarist 32 GB-ga ja mahutab maksimaalselt 128 GB ECC-mälu (see võib maksta paar neerut). Kui teile ei meeldi uudis, et mälu pole eemaldatav, oodake veidi kauem, kui Apple oma veebisaidil ütleb, et midagi on tulemas:

Lisaks uuele iMac Pro-le töötab Apple selle kallal Mac Pro, tipptasemel, täielikult ümber kujundatud, mõeldud professionaalsetele klientidele, kes vajavad suure jõudlusega süsteemi, modulaarse disainiga, samuti uut kõrge eraldusvõimega professionaalset monitori.

Jah, loodame, et seda kohendatakse / parandatakse uuesti. Seetõttu on see erinevus iMac Pro vaatamise abil “õigustatud”.

· • ·

Kuigi profid võivad pärast pärastlõunast teadaannet rõõmu tunda, küsime me alandlikud inimesed endalt (tegelikult ma mõtlesin): kus on minu armastatud Mac mini värskendus? # kana?