IMaci kontseptsioon ĂĽhendab ideid iPad Pro’st ja HomePodist

Kõigi praegu Apple’i reas olevate arvutite hulgas on iMac on see, mis on sama disaini säilitanud kõige kauem: praegune formaat on olnud kasutusel alates 2012. aastast, kuid kui arvestada laiemat kujundust, siis on meil iMac G5 kasutuselevõtuga olnud sama välimus alates 2004. aastast.

Mõned ĂĽtlevad, et nad ei liigu võitjameeskonna juurde ja tegelikult on iMaci disain Jony Ive ĂĽks vastupidavamaid ja edukamaid teoseid. Kuid legendaarse Apple’i disaineri lahkumisel võib see olla hea aeg renoveerimiseks. Selle jaoks, Philip Goolkasian on suurepärane idee

IMaci kontseptsioon Philip Goolkasianilt

Disainerid lõid muljetavaldavad kontseptsioonid iMaci tuleviku jaoks, tuues esile kõikides Apple’i toodetes, näiteks iPad Pro See on HomePod. Apple’i professionaalsetest tahvelarvutitest on meil ääristeta ekraan (servad on välimuse ja paksusega identsed iPad Pro-ga); nutikõlaritest on meil väga arenenud helisĂĽsteem, mis elab arvuti põhjas ja toetab taasesitust ĂĽmbritsema paljud kanalid.

IMaci kontseptsioon Philip Goolkasianilt

KõlarisĂĽsteemile ruumi tegemiseks muudab ideeport iMaci jalgade kohta – seal on kolm USB-A, neli USB-C (Thunderbolt 3 toega, ma kujutan ette), Ethernet ja väljund kõrvaklappide jaoks. Toitenupp ja SDXC-kaardi pesa liigutatakse ekraani alumisse serva, muutes juurdepääsu lihtsamaks.

IMaci kontseptsioon Philip Goolkasianilt
IMaci kontseptsioon Philip Goolkasianilt

Varrukas on ka teisi kaarte: lõpmatu ekraan võib ulatuda kĂĽlgservadest kaugemale, võimaldades ĂĽhendada kaks visuaalis vaevumärgatava häirega iMaci; ekraani kĂĽljed saavad hoida ja kanda teise põlvkonna Apple Pencil’i. Ekraani ĂĽlaosas on TrueDepth-sĂĽsteem Face ID jaoks ja teine ​​kaamera paremas ĂĽlanurgas liitreaalsuse kogemuste saamiseks.

IMaci kontseptsioon Philip Goolkasianilt

Teine huvitav kassihĂĽpe on iMaci põhjas: tabavalt nimetatakse seda “AirPoweriks” – pind võimaldab laadida traadita seadmeid, näiteks iPhone’i või AirPodi ĂĽmbrist. Lisaks varustatakse aluse kĂĽljed ka laadimiseks mõeldud rullidega traadita, nii et välisseadmete laadimiseks piisab nende puudutamisest Magic Trackpad ja Magic Keyboard.

IMaci kontseptsioon Philip Goolkasianilt

Hämmastav, eks?

näpunäide Daniel de Paola