IMazingu programm Macile – tasuta neile, kellel on Facebook või Twitter

iMazing

Programm iMazing, varem tuntud kui DiskAid, see aitab osaliselt iTunes’i asendada failide vahetamisel iPhone’i / iPadi ja arvuti vahel. Samuti saate seadmes kontakte salvestada ning fotosid ja muusikat taastada. Tänu spetsiaalsele kampaaniale saavad kasutajad võita programmi koopia koos oma seerianumbriga.

Auhinnad pakub MacHeisti veebisait, mis pakub tavaliselt Maci rakenduste pakette väga erihindadega. Hoolimata paketist teevad nad iMazingu Mac-versiooni kõigile soovijatele tasuta. Ja selle saamiseks järgige neid samme:


Samm 1 – Juurdepääs reklaamiveebile ja minge lehe allosas jaotisele „Taotlege oma iMazingu tasuta eksemplari“.

iMazing

2. samm – Enne preemia saamist peate Facebookis tegema kaks asja: jälgige lehte ja jagage uudiseid (kui soovite, saate kasutada Twitterit). Kui see on tehtud, vabastatakse preemia nupp.

iMazingi reklaamid

3. samm – Peate registreeruma lehel MacHeist. Sisestage oma õige nimi ja e-posti aadress, et saaksite edaspidi kasutada selliseid sarnaseid pakkumisi.


Sealt näete oma allalaadimislingi ja seerianumbrit, et teavitada teid kohe, kui rakenduse avate.

Teoreetiliselt on see reklaam mõeldud ainult Macile, kuid kuna seal on ka iMazingu Windowsi versioon, ei saanud me testida, kas antud seerianumber kehtib ka PC-versiooni kohta. Kui soovite proovida, andke meile hiljem teada, kas see töötab või mitte. ?