IMessage’i helisõnumid paranevad iOS 12.2-s oluliselt

Ăśks punktidest, kus iMessage Konkurentide, nagu WhatsApp või Telegram, halb kaotaja on kvaliteet helisõnum. Võite testi sooritada ja tõestada, et Apple’i platvormil kõlavad heliklipid alati summutatult ja määratlemata, erinevalt teiste kullerite loodud kristallselgest helist. Mul on hea meel teatada, et see asi saab varsti otsa.

Arendaja Frederik Riedel avaldas Twitteris väga huvitava avastuse: uusima beetaversiooni iOS 12.2 muutus koodekid kasutatakse iMessage’i helisõnumite jaoks, viies selle helikvaliteedi osas WhatsAppi ja Telegrammi tasemele.

Vau: iOS 12.2 beeta 5 kõnepost iMessage’is näib lõpuks olevat fikseeritud. NĂĽĂĽd kõlavad need väga selgelt.

Mis on muutunud? AnalĂĽĂĽsisin kiiresti helifaili (uus koodekid!):

Minevikus: koodekid IOS 12.2 beeta 5 AMR proov: koodekid Opus sagedusel 24 000 Hz

Riedel kommenteeris seda koodekid Tegelikult on Opus praeguse hääle ja WhatsAppi, Telegrami ja WebRTC protokollide kasutatava vormingu jaoks parim valik. Arendajad jagasid iMessage’i heliklippide võrdlust ka enne ja pärast värskendust – erinevused olid jõhkrad:

Siin on otsene võrdlus. Milline erinevus!

Tuleb märkida, et helifail on uus, mida tõendab esimene säutsuma, hõivavad rohkem panipaiku kui vana; See ei tohiks siiski erilist vahet teha, sest vaikimisi kustutab iMessage kõnepostisõnumid kaks minutit pärast nende kuulmist – kuid neid saab muuta.

Muudatuste nautimiseks peavad mõlemad kasutajad – nii saatja kui ka vastuvõtja – töötama iOS 12.2 või macOS Mojave 10.14.4 (mis, nagu teada, pole veel välja antud); muudel juhtudel saadetakse helifail vanas konfiguratsioonis. Teisisõnu, ĂĽleminek on aeglane … kuid vähemalt nii saab.

On aeg, eks, Apple?

MacRumorsi kaudu