IMessage’i jaoks optimeeritud rakenduste allalaadimiste arv on tohutult kasvanud

Eelmisel esmaspäeval avaldatud uuringust selgus, et rakendusi tootvad ettevõtted on optimeeritud iMessage hankige App Store’is rohkem ruumi. Uuringus käsitletud piirkonnas Ameerika Ăśhendriikides suurenes selle rakenduse allalaadimiste arv keskmisest enam kui 12. septembri nädalal. Mitmete kullerile optimeeritud tööriistade osakaal poes kasvas kuni 1500%.

Vastavalt Anduritorn, kes vastutab selle uuringu eest, on registreeritud kasv otseselt seotud selle rakenduse jaoks välja töötatud iMessage’i versiooniga. Võrreldes teiste 29. augusti uuringutega näitavad sel nädalal avaldatud andmed, et pärast iOS 10 käivitamist toimus järsk allalaadimisstatistika kasv, mis näitab ettevõtete edukust kihlveod uue sĂĽsteemi käivitatud uute funktsioonidega versiooni käivitamisel.

Selle tulemusena on võimalik märgata, et loend sisaldab rakendusi, mis käivitati App Store’is eelmistel aastatel. Parima kasvu andis JibJab, mis on 2014. aastal turule tulnud isikliku kleebise loomise tööriist. Rakendus kasvas 1583% ainult uuringuperioodil. Ka muud tasuta rakendused, nagu GIF-klaviatuur, Geenius, Giphy ja Sõbrad sõnadega, näitasid allalaadimiste arvu märkimisväärset kasvu. Selle loendi täitsid OpenTable, Fandango Movies, Gametime, Evernote ja IMDb, nagu näitab uuringu graafika.

iMessage'i rakendus

Need tulemused näitavad, et iMessage peaks lähikuudel ikkagi optimeeritud rakendusi saama. Praegu on poes juba üle 1650 allalaadimisvõimaluse, enamasti kleebisepakid. Nende hulgas on 944 tasuline rakendus ja ainult 307 on tasuta.

Macrumorsi kaudu