Explorer PlayKids

Imikutele: PlayKids Explorer on liitreaalsuse elementidega lõbus raamatuklubi

Võib-olla nii oluliste lugemisharjumuste taaselustamise märgiks on siin kasvanud nn raamatuklubide – tavaliselt Interneti kaudu sõlmitud teenuste – populaarsus, mis saadetakse koju, iga kuu on ekspertide kureeritud ĂĽks või mitu köidet ĂĽheski riigis. Brasiilia. pärast tellimuse maksmist. Idee on hea, sest see lisab lugemisakti ĂĽllatusmomenti (ĂĽldiselt ei tea te ette, mis järgmine pealkiri on) ja kogukonnatunnet, sest kõik sama teenuse kliendid saavad sama paketi, julgustavad diskussiooni.

Mõte muutub lahedamaks, kui räägime lasteraamatuklubidest, sest lugemisharjumusi tuleb julgustada juba varasest east alates ja asjad muutuvad suhteliselt lihtsamaks, kui grupp haridusspetsialiste valib (või isegi valmistab) pealkirjad ja vabastab meid seansi ees seismisest Põrgu lapsed raamatupoes, kus väärtuslikke lugusid segatakse lavastustega, mis ei lisa väikeste laste arengule midagi. Sel juhul pole läheduses ühtegi klubi PlayKids Explorer, uue algatuse autor Liiguta.

PlayKids Explorer

Sel nädalal käivitatud Explorer on kahe väljakujunenud Movile toote ristteel: laste haridusplatvorm PlayKids ja raamatuklubi Leiturinha. Selle uue toote suureks eeliseks on lugemiskogemus, mis on varustatud tehnoloogilise masinaga, lapsed teevad ise oma avatarid ja saavad iga kuu teatud teemadega pakendeid, mis sisaldavad isiklikke raamatuid, passe, tegevusi ja kaardid Maagia, millega saate suhelda ja leida täiendavat sisu, mis osutab iOS-i või Androidi jaoks mõeldud PlayKids-rakenduse võlukaamerale – virtuaalse reaalsuse võlu, mis toob beebi kujutlusvõimesse praktilist kasu.

Sobib lastele 5 kuni 10 aastat, PlayKids Exploreri tasu R $ 60 / ms pooleaastase tellimuse jaoks, mis sisaldab täielikku juurdepääsu PlayKidsi rakendusele, sealhulgas võlukaamerale ja tellimusi saab teha ametlikul clubinho veebisaidil. Kui teil on kodus mõni lugejaprojekt, on seda hea näha!


PlayKidi rakenduste ikoonid - seeriad ja mängud