PRIJAVE

In-Stat: mobiilsete vidinate kiipide turg võib 2014. aastal ulatuda 4 miljardini

In-Stat'i hiljutine uuring pani teda hindama, et 2014. aastal jõuab mobiilsete vidinate (nutitelefonid, tavalised mobiiltelefonid, tahvelarvutid, kaasaskantavad videomängud, PMP jms) kiipide turg umbes 4 miljardi ühikuni, millest 3 miljardil on juba mitu südamikud ja muud kiibid jäävad integreeritud protsessoriks ja lahenduseks põhiriba.

A4

Tahvelarvutite segment peab olema kõige kiiremini kasvav ning selle määr peab aastatel 2009–2014 olema üle 120%. Sellegipoolest peavad mobiiltelefonid („nutikad” ja „lollid”) parimateks saamiseks pikka aega jätkama. võimalus protsessorit kasutada.

Mobiilsidearhitektuuri vahelises sõjas on lahing tahvelarvutite ja lugejate valdkonnas äge ARM (mida kasutavad Qualcomm, Samsung, Apple ja Texas Instruments) ja x86 (mida Intel kasutab Core ja Atom kiipides), kuna see domineerib kõigepealt nutitelefonide turul ja teine ​​on praktiliselt kõigil turul olevatel sülearvutitel. Teistel tundmatutel arhitektuuridel, nagu MIPS ja SH, on siiski võimalus, kui neil on hea opsüsteem ja rakenduste komplekt, lisaks loomulikult ka "Kolme P" osas konkurentsivõimelised: hind, võimsus ja jõudlus.

(GigaOMi kaudu)

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH