contadores estadisticas Saltar al contenido

India jändab India tähemärkidega sõnumite vastuvõtmisel; Viga on parandatud iOS 11.3-s [atualizado 2x: iOS 11.2.6 vem aí]

Võimatu. IOS-is näib võimatu seda tüüpi viga lõpetada. Oleme näinud, et sarnaseid probleeme esineb korduvalt. Viimane, mida meie vähem kui kuu tagasi kommenteeris, rikkus pahatahtlik link iOS- ja MacOS-i sõnumeid, see probleem lahendati iOS-is 11.2.5.

Selle nädala jaoks leiti uus. Pärast teatud märkide vastuvõtmist on iPhone lihtne lukustada ja blokeerida juurdepääs sellistesse rakendustesse nagu Sõnumid, Twitter, WhatsApp, Facebook Messenger, Outlook ja Gmaili (olenevalt sellest, kust teateid saate).

Uudiseid jagas üks Itaalia veebisait MobileWorld (Google Translate) ja kinnitanud Verge, mis kinnitab probleeme uusima iOS-i käitava iPhone'iga.

Veel üks iOS-i viga on iPhone'i lukustamine ja iMessage'i juurdepääsu keelamine. www.theverge.com/2018/2/15/17015654/apple-iphone-crash-ios-11-bug-imessage

Nagu näeme ülaltoodud videost, aktsepteerige lihtsalt India (telugu) märke, mille SpringBoard lukustab. Kui saate sõnumi näiteks rakenduses Sõnumid, ei saa te seda enam avada, kuna see proovib tähemärke laadida ilma tulemusteta. Ilmselt on ainus viis rakendusele juurde pääsemiseks paluda kellelgi saata mõni muu sõnum ja proovida seda märki sisaldav vestlus kustutada. Kasutasin näidet Sõnumis, kuid nagu ma juba ütlesin, kannatavad mõned rakendused selle sama vea all ja mõnel juhul võib seda olla palju keerulisem lahendada.

Ikka vastavalt Verge, näib, et viga on iOS 11.3-s parandatud. Ainuke asi on aga see, et selle süsteemi uus versioon vajab veel vabastamist, nii et sel ajal peame sellega "elama".

Selle ja teiste jaoks on iOS 12-l kõike tulevat, keskendudes isegi üldisele poleerimisele ja remondile

Uuenda 15.02.2018 13:59

See viga mõjutab ka macOS High Sierra 10.13.3, kuid sarnaselt iOS-iga on see viga parandatud ka MacOS 10.13.4 uusimas beetaversioonis.

läbi MacRumors

II värskendus 15.02.2018 s 18:40

Nagu me ütlesime, on viga parandatud nii iOS 11.3 kui ka macOS 10.13.4 uusimas beetaversioonis. Võttes siiski arvesse, et selle värskendusega peab iPhone'i / iPadi ja Maci kasutajate kätte jõudmiseks veel kaua aega kuluma, kinnitab Apple, et Verge mis kavatseb enne värskenduse vabastamist probleemi lahendada.

See tähendab, et ole valmis selleks iOS 11.2.6 ja mõne macOS-i turbevärskenduse jaoks.