India: mobiiltelefonide kulud kasvasid 42%

India on üks madalaima mobiilse andmeedastuskiirusega riike, kuid riigi kolm telekommunikatsioonioperaatorit, kes domineerivad 90% turust, suurendavad telekommunikatsiooni hindu kuni 42%. Vaatamata suurele protsendile on rahaline väärtus väike, eriti lääne seisukohalt. 2018. aastal oli 1 GB keskmine väljamakse 0,26 dollarit, näiteks Portugalis fikseeriti väärtuseks 13,98 dollarit.

TechCrunchi andmetel algavad Indias domineeriv makseviis uued ettemakstud plaanid päevaplaanis 26 sendist ja tõusevad aastatellimustes kuni 33,4 dollarini, mis on 42% suurem võrreldes eelmise pakkumisega. Tariifid jõustuvad sellest teisipäevast.

Airteli Bharti määrades kasutatud väärtused on sarnased, nagu on näha allolevast tabelist.

Bharti Airteli uus mobiiltelefoni liitumispakett “data-title =” Uus mobiiltelefoni liitumispakett ettevõttelt Bharti Airtel – India: mobiiltelefonide kulud tõusevad kuni 42% – SAPO Tek “> Bharti Airteli uus mobiilipaketi pakett

Reliance Jio, mis juhib India turgu enam kui 350 miljoni abonendiga, teatas sel nädalavahetusel, et tutvustab ka uut plaani, mille väärtus tõuseb 40% ja mis jõustub sellel reedel. Veebisaidi tsiteeritud ettevõte garanteeris, et otsuse eesmärk oli “telekommunikatsioonisektori tugevdamine” ja “tarbijate hoidmine otsuste keskmes”.

India turu muutus sai alguse 2016. aastal, kui Mukesh Ambani käivitas telekommunikatsioonivõrgu, mis hakkas konkurentsi proovile panema, pakkudes piiramatuid kõnesid ja palju 4G mobiilandmeid turul pakutavatest palju madalamate hindadega. Reliance Jio pani seega kaks teist operaatorit oma hindu järsult vähendama, et konkureerida uue ettevõtte esitatud lahendustega.

Sellel otsusel oli negatiivne mõju ülejäänud kahe operaatori raamatupidamisele. Kolmandal semestril oli Vodafone Idea kahjum 7,14 miljardit dollarit, Bharti Airtel aga 3,23 miljardit.

See teade ilmub ajal, mil India juhib koos Hiinaga “tehnoloogiarongi” investeeringute ja transformatiivse tehnoloogia juurutamise osas. See uuring keskendub kuue riigi (Hiina, Prantsusmaa, Saksamaa, India, Suurbritannia ja Ameerika Ăśhendriigid) organisatsioonide enam kui 600 kõrgetasemelise juhi arusaamale sellistest tehnoloogiatest nagu tehisintellekt, Blockchain, ettevõtte ressursside planeerimine (ERP)), asjade internetist ( IoT) ja robotprotsesside automatiseerimine (RPA).