Indias toodi turule autode Alexa seade Amazon Echo Auto, mille hind oli 69 dollarit

Viimastel aastatel on järjest populaarsemad nutiseadmed ja hääleabilistega vidinad. See kehtib eriti selliste Interneti-Interneti-seadmete kohta nagu Amazon Echo, Google Home (Nest Hub) ja teised.

Uudised

Voice Assistant saab nĂĽĂĽd integreerida ainult 1 MB RAM-iga seadmetega

Neid tooteid võetakse väga hästi vastu Indias, mis on maailmas suuruselt teine ​​nutitelefonide turg ning ühtlasi arenev piirkond nutika kodu toodete ja asjade Interneti jaoks. Nüüd soovib Amazon laiendada oma tootesarja, toetades Alexa hääleabiassistendid, koos Amazon Echo Auto käivitamisega India turule.

Amazon Echo AutoUusimad Amazoni väljakuulutatud nutikad asjade Interneti-tooted on spetsiaalselt loodud kasutamiseks autodes. Amazon Echo Auto võimaldab kasutajatel pääseda juurde autos asuvale Alexa assistendile, voogesitada Alexa toetatud teenuste muusikat ja pakkuda teavet ka erinevate teemade kohta.

Indias toodi turule autode Alexa seade Amazon Echo Auto, mille hind oli 69 dollarit

Seadmel endal pole kõlareid. Selle asemel ühendatakse see sõiduki helisüsteemiga 3,5 mm pistiku kaudu ja võtab toidet tavalisest 12 V pistikust, mida tänapäeval paljudes autodes kasutatakse.

Amazon Echo Auto-l on kasutaja käskude kuulamiseks kaheksa mikrofoni. Lisaks muusika voogesitusele pääseb assistent juurde ka heliraamatutele, Alexa oskustele, teabele konkreetsete kohtade kohta, näiteks turismiobjektid ja palju muud.

Sellel seadmel on ainult kaks füüsilist nuppu, terasnuppu ja nuppu mikrofoni vaigistamiseks. See on varustatud MediaTek MT7697 kiibiga, mis võimaldab hääljuhtimist kasutaja nutitelefonist.

Amazoni seade on Indias ette tellitud hinnaga, mis võrdub 69 dollariga. See seade on saadaval alates 15. jaanuarist 2020.

Indias toodi turule autode Alexa seade Amazon Echo Auto, mille hind oli 69 dollarit

Allikas: Gizmochina. (TagsToTranslate) amazon (t) ces 2020 (t) alexa (t) iot (t) iot seade (t) amazon echo auto (t) hääleabi (t) asjade internet (t) google home (t) amazon kaja hind Automaatne (T) Amazon Echo Automaatne käivitamine (T) Amazon Echo