IGRE

Indias valmistatud iPhone’i hakati eksportima Euroopasse

Apple’i jõupingutused laienemiseks iPhone’i tootmine Indias ei pruugi kodumĂĽĂĽgi kasvust praegu palju abi olla. Peale selle, iPhone 6s ja 7 seal toodetud toodang eksporditi ja mĂĽĂĽdi Euroopa riikides mitu kuud, nagu avalikustas The Economic Times.

Esialgu olid Apple’i plaanid valmistada iPhone’i Indias eesmärgiga vältida impordimaksude maksmist riiki ja võimaldada ettevõttel oma seadmeid India turul konkurentsivõimelisema hinnaga mĂĽĂĽa. Kõik algas 2017. aastal, kui Wistron hakkas seal iPhone SE-d tegema.

Nii palju kui India mĂĽĂĽk pole kasvanud, on piirkonnas toodetud Apple’i toodete eksport suur samm riigi kui tootmisbaasi tugevdamisel. Põhineb The Economic TimesKuid ekspordi suurus on endiselt madal – alla 100 tuhande ĂĽhiku kuus.

Isegi nii on India valitsus tõenäoliselt muudatustega rahul. Nagu eelmisel nädalal teatasime, julgustab riik välisettevõtteid kohaliku majanduse elavdamiseks piirkonda investeerima. Apple’i puhul tehakse seda kaudselt sinna installitud tarnijate kaudu.

Mis puudutab tipptasemel iPhone’i tootmist Indias (ja järgmist mudelit, mida esitletakse sel aastal), siis veebisaidil on kirjas, et Foxconn suudab toota kuni 250 000 ĂĽhikut kuus, 70–80% sellest, mis see peaks olema. eksporditakse teistele turgudele – rääkimata Wistroni ja Pegatroni toodangust, mis kavatsevad asuda ka India territooriumile.

Kui see nii on, hakkab Apple üha vähem sõltuma Hiina tehastest, vältides Ameerika Ühendriikide ja Hiina vahelise kaubandussõja imbroglioose.


iPhone 7 Plus jet must tagant ja iPhone 7 jet black eest

Nupp - osta kohe

iPhone 7 ja 7 Plus

aastal Apple

Sularaha hind: alates 2879,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 266,58Värv: must matt, hõbe, kuld või kuldroosVõime: 32 GB või 128 GBKäivitatud: September 2016

9to5Mac kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH