Indicol on Google’i alustavatesse ettevõtetesse investeerimiseks kuni 12 miljonit uut fondi

APiS, InnovationCast, Modatta, Onalytics, Playbox ja Skoach on esimesed kuus ettevõtet, mis on valitud Google’i toega Indico Accelerator for Startups-le, mis on lõppemas ja mida tugevdatakse uute investeerimisfondidega.

Uus kuni 12 miljoni euro suurune fond, mis investeerib Google for Startupsiga programmis osalevatesse idufirmadesse, lisab 2019. aasta jaanuaris käivitatud fondidele 54 miljonit eurot, millest 22 miljonit investeeris Indico.

“Taotluste arv näitab, et idufirmade arendamise varajase etapi jaoks on kapitali nappus ja meil on kuus suure potentsiaaliga ettevõtet, kuna need esindavad kiire kasvu piirkondi kogu maailmas,” ĂĽtles Indico tegevjuht Partner Stephan Morais saadetud teates. meediale.

Samas avalduses selgitati, et ettevõte on viimaste nädalate jooksul alustanud Indicoga ettevalmistustöid Google’i startupide jaoks mõeldud ĂĽhise kiirendusprogrammi jaoks, mis jätkub järgmise kuue kuu jooksul, inkubatsioon Indico kontoris kestab ĂĽhe aasta, juunini 2021.

Pärast tööle asumist saab ettevõte uuest fondist 100 tuhat eurot investeeringuid.

Indico Capitali tehniline sait “data-title =” Indico Capitali tehniline sait – Indicol on Google’i alustavatesse ettevõtetesse investeerimiseks kuni 12 miljonit uut fondi – SAPO Tek “> Indico Capitali tehnikasait

Lisaks töötubadele ning ühistele äri- ja meeskonnaarendustegevustele on see programm kohandatud vastavalt iga konkreetse ettevõtte vajadustele, nimelt turu laienemisele, äri ambitsioonidele ja võimalustele ning toote ja tehnoloogia teostamisele.

Kuus ettevõtet valiti välja enam kui 130 avalduse hulgast, millest kolme juhtisid või asutasid naisettevõtjad.