Suplushooajal ranniku jälgimine COVID-19 abil Ja kas rannikul on rohkem järelevalvet? Peaminister…" />
Info Beachi rakendus annab rohelist, kollast või punast teavet, mis näitab, kas saame randa minna
RAÄŚUNALNIK

Info Beachi rakendus annab rohelist, kollast või punast teavet, mis näitab, kas saame randa minna

Selle määratluse puudumise teise etapi reegel otsustati täna ministrite nõukogus ja peaminister António Costa kirjeldas käimasoleval pressikonverentsil mitmeid samme.

Juurdepääs rannale on ĂĽks arutatud teemasid ja peaminister ĂĽtles, et portugallased peaksid installima Info Praia rakenduse Portugali keskkonnaagentuurist, kus nad saavad kontrollida värvikoodi – rohelise, kollase või punase – järgi, kui rand, kus soovite liikuda, on vaba. , hõivatud või täis. Sama teave on kättesaadav Portugali keskkonnaagentuuri veebisaidil Internetis.

Andmeid edastavad Vodafone Sihtasutuse toel paigaldatud ranna- ja pallikontsessionäärid, kuid AntĂłnio Costa lisab, et „töötame operaatoritega töökohtadest märku andmiseks mitte telefonide või kasutajate arvu, vaid töökohtade tõttu. territooriumi korraldamiseks “, ĂĽtles ta konverentsil.

Parkimist reguleerivad ka eeskirjad ja autod ei saa parkida väljaspool parki.

praia covid-19 “data-title =” praia covid-19 – Praia rakenduse teave annab rohelist, kollast või punast teavet, mis näitab, kas saame rannas käia – SAPO Tech ”> covid rand-19

Suplushooajal ranniku jälgimine COVID-19 abil

Ja kas rannikul on rohkem järelevalvet? Peaminister selgitas, et relvajõududel ja mereväel palutakse tugevdada järelevalvet randadel, seda enam, et ta tunnistas, et inimesed otsivad kõige vaiksemaid randu, kuid pidas meeles, et “me kõik peame olema iseseisvad”.

“Politseinikku on võimatu meie jalgade ees hoida,” selgitas ta, väites, et rand peaks olema jätkuvalt vaba juurdepääsu ja “vaba aja, kus me käime puhkamas ja puhkamas” koht.

Sellegipoolest hoiatab ta, et on vaja sotsiaalset distantseerumist ja sama hügieeni- ja hingamisteetika säilitamist, mida hoiuste tagamise skeem soovitab.

Portugali keskkonnaagentuuri rakendus Praia Info on saadaval nutitelefonidele ja tahvelarvutitele ning selle saab tasuta alla laadida Apple’i rakenduste poest iPhone’i või iPadi jaoks ja Google Playst Android-seadmete jaoks.

Siiani on ta esitanud teavet ainult jõgede ja jõevannide ranniku ning veekvaliteedi kohta, kuid tal on nüüd konkreetne teave selle deflatsioonifaasi töö kohta.

Märkuste kirjutamine: Uudiseid on täiendatud lisateabe ja piltidega

Table of Contents