contador gratis Skip to content

Inglise keeles veebi WhatsApp: rakendus muudab keelt ja kasutajad kaebavad veebis Sotsiaalmeedia

Kuidas näha WhatsApi veebisõnumeid, mis kustutatakse Chrome | laiendiga Sotsiaalmeedia

WhatsApp Web avaldatakse sel reedel mitmele Brasiilia kasutajale inglise keeles (22). Twitteris leiduvate teadete ja Google Trendsi (Google'i otsinguseire tööriist) otsingute kohaselt muudab PC-sõnumitooja versioon oma keelt. Ilmselt mõjutab viga nii inimesi, kelle mobiiltelefonile on installitud rakenduse beetaversioon ja stabiilne versioon, sõltumata opsüsteemist (Android või iOS). WhatsApp Webi portugali keeles käsitsi asetada pole võimalik, messengeri keel konfigureeritakse automaatselt kasutaja asukoha järgi.

LUGEGE: WhatsApp muutis veebis kirjutamise viisi ja mässas kasutajaid; vaata seda

Tahtsid TechTudo, Ei paku WhatsApp ametlikku positsioneerimist, kuid väidab, et uurib ja arvab, et see on ajutine viga, mille on põhjustanud mõned rakenduse värskendused.

WhatsApp Business Web saab vestlusfiltreid klassifitseerida rühmade, lugemata sõnumite või leviedastuste alusel. Foto: Lucas Mendes / TechTudoWhatsApp Business Web saab vestlusfiltreid klassifitseerida rühmade, lugemata sõnumite või leviedastuste alusel. Foto: Lucas Mendes / TechTudo

WhatsApp Business Web saab vestlusfiltreid klassifitseerida rühmade, lugemata sõnumite või leviedastuste alusel. Foto: Lucas Mendes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Täna kell 8.00 registreeris Google Trends sõna "whatsapp web in English" otsingu järsu kasvu. Uuringus "Kuidas installida WhatsApp Web portugali keeles" on ka kõrge huvi indeks, mis näitab kasutajate pingutusi vigade parandamisel. Kuid veebisõnumi versioonil pole keeleseadete loomulikke funktsioone.

Kasutajad saavad WhatsApi veebikeele portugali keeleks muutmiseks proovida mõnda nippi. Mõned võimalused on kontrollida, kas rakendusele on saadaval värskendus, väljuda arvutist kontolt ja uuesti sisse logida või kontrollida, kas mobiilne asukoht on õige. Teine võimalus on kontrollida, kas mobiilirakendus on õiges keeles.

Alates vea ilmumisest on mitu kasutajat läinud Twitterisse vea üle kaebust esitama.

Keelemuutus pole ainus äkiline muudatus, mida WhatsApp sel nädalal kannatas: Androidi mobiilirakendus teisipäeval (19) muutis sõna "online" õigeks "online", mis tegi ka paljud kasutajad õnnetuks. .

WhatsApp: millised funktsioonid rakenduses veel puuduvad? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Ă–ine reĹľiim WhatsAppis: saate teada, kuidas seda oma arvutis kasutada

Ă–ine reĹľiim WhatsAppis: saate teada, kuidas seda oma arvutis kasutada