Inglismaa ja Portugal võitsid Euro2012 sotsiaalmeedias

Suur osa spordiürituste kohta teabe jagamisest sotsiaalsete võrgustike kaudu ja Portugali digitaalse turunduse spetsialiseeritud agentuuri Inesting tehtud analüüs näitab, et kui jalgpalli Euroopa meistrivõistluste võitja määrab viidete arv, on teie grupis võitnud Portugal ja Inglismaa.

Andmed põhinevad uuringul “Euro2012 on Social Networks”, mis näitab, et mõlemad meeskonnad on internetikasutajate lemmikud, kusjuures Inglismaa võtab 17% kõigist valitud 16 meeskonnale suunatutest, Portugali võistkond aga saavutab teise koha, kusjuures 12,4%.

Pildi nimi

Selles uuringus jätkatakse avalike reaktsioonide analüüsimist sotsiaalvõrgustikes ajavahemikul, mil Portugali meeskond viibis Euro2012-l, mil võib toimuda seisukohtade vahetamine.

Inestingu analüüs näitab ka seda, et Iirimaa ja Portugal räägivad Euro 2012-st kõige rohkem ning et Poola, Portugal, Hispaania ja Inglismaa on enim viidatud võistkonnad A-, B-, C- ja D-grupis. Kui fännid on vastutavad, see on nende rühma võitja.

Kuigi need ei ole veel abikõlblikud, on Norral, Rumeenial ja Soomel silmatorkavam koht kui vastuvõtjariikidel.

Analüütilised andmed koguti ajavahemikus 10. – 22. Mai ja need tähistavad viimast päeva, kus on Euro2012 suurim võrdlussumma, mida on hinnanguliselt näinud üle 25 miljoni inimese.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees