Inimesed tungisid kaks korda (!) Tim Cooki majja ja neil keelati Apple Parki läheneda

Inimesed tungisid kaks korda (!) Tim Cooki majja ja neil keelati Apple Parki läheneda

Ameerika Ăśhendriikides nimetatakse kellegi privaatsuse (jälgimise) häirimist (häirimist) “Jälitamine” (või tagaajamine). Seal on see tavalisem, kui me arvame, eriti avaliku elu tegelaste puhul – ja lõplik ohver on Apple’i tegevjuht, Tim Cook.

Kõik algas Apple’i taotletud ajutise lähenemiskeelu taotlusest mehe vastu, kes ahistaks Cooki ja ĂĽlejäänud Apple’i juhtkonda. Teave on NBC uudised.

Kohtu dokumendid, näinud Dave Gershgorn, pärit OneZero, selgitage, et kutsutakse meest Rakesh Sharma ähvardas Apple’i ja Cooki, näiteks jättes tĂĽĂĽtuid kõnepostisõnumeid, postitades seksuaalfotosid Twitterisse (juhte märgistades) ja hämmastaval kombel ilmudes kaks korda Palo Alto (California) tegevdirektorite kinnisvara!

Esimesel katsel, mis leidis aset 4. detsembri öösel, ĂĽritas Sharma Cooki toimetada lilli ja šampust – väitis kohtuasjas viidatud Apple’i ĂĽlemaailmne turvaekspert William Burns.

Teine katse registreeriti 15. jaanuaril, kui Sharma sisenes Cooki kinnisvara (suletud väravad) ja helistas uksekella. Mõlemal juhul kutsuti politsei, kuid ründajaid ei arreteeritud.

6. veebruaril saatsid Apple’i advokaadid meili, teatades Sharmale, et ettevõte avab tema suhtes lähenemiskeelu, kuna rĂĽndajad ei vastanud taotlustele lõpetada Apple’i juhtkonnaga ĂĽhenduse võtmine.

Esialgu palus Apple kohtult Sharma suhtes lähenemiskeeldu, mis kataks kõigi Apple’i juhtide kodud, ettevõtte ruumid ja ettevõtte jaemĂĽĂĽgikauplused – mida ei antud, kuna need olid “liiga laiad”.

Ründajal aga takistati lähenemist Cookile, tema varale ja Apple Parkile. Ajutise kinnipidamise määrus lõpeb 3. märtsil, kui eeldatakse, et juhtumit arutatakse.