Insenerid lõid röövtolmuimeja, mis lendab maja kõrgemate kohtade puhastamiseks

Insenerid lõid röövtolmuimeja, mis lendab maja kõrgemate kohtade puhastamiseks

See aasta on läbi, kuid veel on aega vaadata paljusid erinevaid asju, uus on tolmuimejarobot, mis suudab puhastuse jätkamiseks kõrgemale maapinnale lennata. Puhastusrobot tuvastab kokkupõrke ja peatub piiril, nii et see ei kuku või on probleem, mis ei pruugi mõnel juhul olla huvitav, kui soovite näiteks teise korruse puhastamist, peate selle käsitsi üles võtma ja treppidest üles tooma. YouTuberi insener Peter Sripol jagab oma kanalil midagi, mis võib muuta seda vidina nägemust, ta kinnitab propelleri robot-tolmuimeja mudeli külge, võimaldades sellel "redelit karjatada".

Kolm propellerit on paigaldatud roboti korpuse ümber ja tulemused on kaugelt võõrad kui praktilised, ehkki see tagab, et saate puldi abil vidina kõrgemale tasemele viia. Alustuseks pole see lend autonoomne, peate seda vähemalt lennu ajal jälgima, mis pole üllatav, kvaliteetsed autonoomsed lennud, mida nüüd teevad arenenud tehnoloogiaga droonid.

MIT näitab uues videos ĂĽheksa Mini Cheetah roboti katsetusi – ja soovib teada –

Komponendid pole ka odavad, välja arvatud kodus elav tolmuimeja hinnaga 50 dollarit, osade eest 200 dollarit, umbes 800 dollarit. Isegi kui probleemiks on improviseerimine, näitab see, et mitte nii kauges tulevikus on tüüp see vidin võib olla väga kasulik ja hõivata meie kodud. Võib-olla võib midagi enamat arenenud jätta meie maja korrastamata, ilma et peaksime kõvasti pingutama, see on paljude inimeste unistuste teostus.

Robotid muutuvad targemaks ja uuringud näitavad, et meie, brasiillased, usaldame neid tööl rohkem kui teisi partnereid. See näitab, kui avameelselt me ​​iga päev masinaid vastu võtame. Loe lähemalt uudistest.

Allikas: PeterSripol. [TagsToTranslate] robot