contador gratis Saltar al contenido

Insiders Brasiilia: tutvuge teenustega, mis pakuvad tooteid posti eest Sotsiaalmeedia

Insiders Brasiilia: tutvuge teenustega, mis pakuvad posti eest tooteid | Sotsiaalmeedia

Insiders Brasil on veebisait, mis saadab registreeritud kasutajatele tasuta erinevate kaubamärkide tooteid. Selle teenuse eesmärk on suusõnaliselt reklaamivõrkude reklaamimine sotsiaalsetes võrgustikes. Seetõttu peavad kampaaniates osalemiseks valitud tarbijad kauba ära proovima ja jagama oma muljeid sotsiaalvõrgustikes nagu Instagram, Facebook ja Twitter. Registreerimiseks ei pea te olema digitaalne mõjutaja ja kampaania valimine ei sõltu kandidaatide jälgijate arvust.

LOE: Instagram peidab postitusi kasutajate karistamiseks; aru saama

See platvorm, mis on esindatud enam kui 40 riigis, loob partnerlust erinevate sektorite ettevõtetega: tehnoloogia, toit, kosmeetika ja teised. Nii et kui bränd toote lansseerib või uuesti turule toob, valib The Insiders registreeritud vabatahtlike kogukonna hulgast soovitud profiiliga tarbijad, et seda testida. Vastutasuks peab isik jätma oma arvamuse kauba kohta veebisaidil ja märgitud sotsiaalvõrgustikus.

Servio pakub tooteid sotsiaalmeedia turunduskampaaniate jaoks Foto: Pond5Servio pakub tooteid sotsiaalmeedia turunduskampaaniate jaoks Foto: Pond5

Servio pakub tooteid sotsiaalmeedia turunduskampaaniate jaoks Foto: Pond5

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Brasiilias The Insiders registreerumine on esimene samm kampaanias osalemiseks. Oluline on profiil täielikult täita, sest see suurendab võimalust valida toode testimiseks. Registreerimiseks minge lihtsalt eksklusiivsele alale (theinsidersnet.com/pt-br/campaigns/overview), klõpsake nuppu "Registreeri!" ja täielikud vaatlused kõnealuse toote kohta. Iga kampaania jaoks on vaja eraldi tellimust.

Väärib märkimist, et veebisait valib tarbijad, kes vastavad kampaanias reklaamitavatele kaupadele kõige paremini. Kui mõni bränd näiteks turule uue koeratoidu laseb, valivad brasiilia insaiderid selle katsetamiseks ainult koeraomanikud.

Insiders Brasil uuendas mitme fotomargi kampaaniaid: Reproduo / Ana Letcia LoubakInsiders Brasil uuendas mitme fotomargi kampaaniaid: Reproduo / Ana Letcia Loubak

Insiders Brasil uuendas mitme fotomargi kampaaniaid: Reproduo / Ana Letcia Loubak

Kui kasutaja vastab nõuetele ja on valitud, aktsepteerige toodet oma kodus. Seejärel peab ta täitma ettevõtte määratud "missioonide" seeria, näiteks avaldama tooteid sotsiaalvõrgustikes, vastama kvalitatiivsetele uuringutele ja hindama tooteid välistel veebisaitidel. Kaasatud tarbijad koguvad punkte ja tõenäoliselt valitakse neid tulevaste kampaaniate jaoks.

Kuidas mõne Instagrami blokeeringut vabastada? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Moto G6 Plus: kuidas osta odavaimat mobiiltelefoni võrdluses

Moto G6 Plus: kuidas osta odavaimat mobiiltelefoni võrdluses