Insta360 GO toodi turule väikseima kantava kaamerana hinnaga 199 dollarit

Kuulutatud ametlikult Insta360 GO, väikseim stabiliseerimiskaamera kaasaskantav ja kantav mida saab nutitelefoniga ĂĽhendada ja juhtida. Ainult 20 grammi kaaluv kaamera soovitab olla väike, tark ja kõrge pildikvaliteediga. Insta360 GO on varustatud programmiga FlashCut – tarkvaraga, mis kasutab tehisintellekti, et aidata kasutajatel fotode ja videote redigeerimist.

Insta 360 GO üks funktsioone on aegluubis filmimaterjal, mis suudab jäädvustada kuni 100 kaadrit sekundis. Timelapse stiilis salvestuste jaoks saab kaamera töötada kuni 6 tundi. Füüsilise vastupidavuse osas on sellel mudelil IPX4 vastupidavus, haavatav vihm, pritsmed ja see talub isegi kiiret veega kastmist.

Insta 360 GO ühildub opsüsteemidega Android ja iOS, ja seda saab hõlpsasti laadida, kui ühendate nutitelefoniga otse, C-tüübi või välkkiire kaabli kaudu.

Kuna ettepanek töötab nagu GoPro, on Insta360 GO-l magnetiline PoP GO ripats, mis võimaldab kinnitada minikaamera, et saada kasutajatega seiklusi. Sellel on ka Pivot Standi tugi, kui soovite seda kuskil filmimiseks hoida. Teine võimalus on Easy Clip, lihtne pistik, mille saab kinnitada näiteks korgi külge.

Insta360 GO ĂĽldised tehnilised andmed: Video: Full HD 1080p30 aeglustatud video: 720p120 Gyro stabiliseerimine: 6-teljeline FlowStateAutomaatne redigeerimisrakendus: Plug-and-play-ĂĽhendus video otseĂĽlekande jaoksĂśks ajaline viivitus / hĂĽperlapseVideod ja formaat: Insta360 INSV / INSP

Uudised

Toode on suunatud professionaalse virtuaalreaalsuse pildistamise turule

Vidin on enne tellimist saadaval Adorama veebisaidil ja B&H Photo hinnaga 199,00 USD. Spetsifikatsioonide ja muude funktsioonide kontrollimiseks kinnitage toote ametlik veebisait sellel lingil.

Via: Photorumors. [TagsToTranslate] insta360