Insta360 One R on modulaarne teraskaamera, mida vajate

Insta360 One R on modulaarne teraskaamera, mida vajate

Ideaalne vlogijatele, Insta360 One R võimaldab teil muuta läätsesid nagu Lego mängus kõige erinevamateks olukordadeks.

Niikaua kui CES 2020 (Tarbeelektroonika show 2020), seda Insta360 näidata avalikkusele oma viimast moodulterasest kaamerat, mis on välja töötatud koostöös Leica: a Insta360 One R, millel on saadaval kolm modifikatsiooni: 360-kraadine objektiiv eraldusvõimega videosalvestuseks kuni 5,7 k; objektiiv fookuskaugusega 4K eraldusvõimega; ja lainurk 1-tollise sensoriga 5,3K eraldusvõimega.

Insta360 One R võimaldab teil vahetada läätsed kõige mitmekesisemate võimaluste vastu

Idee on see, et teil on filmide tegemisel mitmekülgsus ja praktilisus ning seetõttu saate objektiivi soovi korral asendada ilma muid seadmeid vajamata, seda saab eemaldada pusletükina.

Sellel seadmel on võimalus pilte teha aegluubis kuni 8 korda ja ka kuni 60 kaadrit sekundis. Ka tootja väitel Insta360 One R suudab salvestada kvaliteetseid salvestusi ka hämaras keskkonnas.

See on ka veekindel, võib kesta kuni viie meetri sügavuseni ja neile, kes peavad minema sügavamatesse vetesse, saavad nad eraldi osta "Dive Dive", et ulatuda kuni 60 meetrini. Huvitav lahendus, kuid konkurentidele see meeldib GoPro Hero Black 8Näiteks saavad nad sukelduda sügavamale ilma lisaseadmeteta.

Muud funktsioonid parema kvaliteedi saavutamiseks

See kaamera on väga reguleeritav ja kõiki osi saab eemaldada nagu puslet.See kaamera on väga reguleeritav ja kõiki osi saab eemaldada nagu puslet.

seda Insta360 One R See on varustatud spetsiaalse stabiliseerimiskiibiga, nii et pildid ei hägu, lisaks hääletuvastusele, et kasutajad saaksid käske ekraanil puudutamata anda. Kaamera toetab HDR-i standardeid, ise redigeerimist ja ise kaadrisagedust, viimane on mõeldud neile, kes soovivad 360-kraadiseid videoid teha.

Helisalvestus ühendab endas kaks mikrofoni: standardset ja teist, millel on algoritm, mis vähendab tuule- ja välismüra. Samuti on kasutajatel USB-C väljund välise mikrofoni ühendamiseks ja võimalus kasutada Bluetoothi ​​heli jäädvustamiseks AirPodnäiteks.

Lisaks on nähtamatu selfie-pulk, mis loob illusiooni, et lindistuse teeb droon. Selle põhjuseks on asjaolu, et kaamera ise suudab kasutaja käes olevad objektid "välja tõmmata", nähes välja nagu millestki tehtud salvestused. Parema mõistmise huvides vaadake allolevat pilti.

Pange tähele, et selfie-kleep pole tema käes nähtav, kuid näete seda varjus (Foto: reprodutseerimine)Pange tähele, et selfie-kleep pole tema käes nähtav, kuid näete seda varjus (Foto: reprodutseerimine)

Väärib märkimist, et ainult 4K objektiiviga põhikaamera maksab 299,99 USA dollarit, samas kui 360-kraadise objektiiviga varustatud väljaande "Twin Edition" väärtus on 479,99 USA dollarit.

Allikas: TechRadar