Instagram aitab nüüd kustutada jälgitavate inimeste nimekirja

Instagram aitab nüüd kustutada jälgitavate inimeste nimekirja

Instagram aitab nüüd kustutada jälgitavate inimeste nimekirja

Proovin oma kontaktide nimekirja haldamist täiustada, jagab Instagram teie jälgitavad kontod nüüd kahte erinevasse kategooriasse.

Need on üldine rühm, mis jaguneb järgmiselt: esiteks on teil konto, kus te ei suhtle ega suhtle väga vähe 90-päevase intervalliga, Instagram mõistab, kuidas teie meeldimised ja lugudele reageerimine suhestuvad.

Me kõik võime jälgida mõnda inimest, kes meile meeldib, imetleda või rääkida meile mingil konkreetsel teemal, tavaliselt, kui see juhtub, meeldivad meile postitused ja lood. Teisest küljest võime jälgida huvitavaid kontosid, kuid mitte suhelda.

Instagram määrab selle 90-päevase intervalli "suhelda pole", et näidata teile, et võib-olla see konto ei huvita teid enam.

Teine rühm on konto, mida kuvatakse teie voos kõige rohkem. Tavaliselt on see Instagrami arvates teie jaoks kõige huvitavam. Kuid see loetelu võib sisaldada ka kontosid, mis teevad palju väljaandeid.

Mõlemal juhul on Instagram erinevate kontode kategoriseerimisel hõlpsalt sööda puhastamine. See on väga oluline, kuna mõnikord jälgime kontosid, mis on seotud teatud tüüpi kampaaniate või võistlustega, kuid pärast teatud kuupäeva pole sellel enam mõtet.

Lisaks on Instagram pakkunud uusi võimalusi kontode registreerimiseks, mida olete juba mõnda aega jälginud. Saate salvestada vaikekonfiguratsiooni või sortida konto jälgimise kuupäeva järgi.

Olemasolevad ressursid hõlbustavad ka asjakohaste kontode kontrollimist.Olemasolevad ressursid hõlbustavad ka asjakohaste kontode kontrollimist.

See on jällegi kasulik, kui soovite vähendada jälgitavate inimeste arvu. Võite peatada pikka aega jälginud, kuid pärast seda huvi kaotanud kontode jälgimise või hõlpsalt vaigistada.

Samal viisil saate kontrollida kontosid, mida hakkasite hiljuti jälgima, ja vaadata, kas need on teie jaoks tõesti asjakohased.

Kulutame rakendusele nüüd rohkem aega kui kunagi varem, seega on tervislik sedalaadi hooldustöid teha. Eriti selleks, et vabaneda teid jälgivatest kontodest, nautige 9 fotot endast (eesmärgiga saada teie vastastikune tähelepanu) ja lõpetage kaks päeva hiljem teie jälitamine (kuulus robot).

Nende funktsioonide kasutuselevõtt näitab Instagrami püüdlusi tagada, et teie voogudes ja lugudes kuvatakse ainult need kontod, mida tõesti soovite jälgida.

Sellega ei koorma teid konto, millest te enam ei hooli. Nii täidetakse teie voog ainult kontodega, mis teid tõeliselt huvitavad.

Kahjuks näitab puhastamine endiselt teie jälgitavate profiilide väikest arvu, see võib olla seotud massitegevuse tuvastamisega, mille tavaliselt tuvastab Instagram ja mis on blokeeritud sekunditeks, minutiteks ja isegi tundideks.

Nii et kui tühjendate nimekirja, keda jälgite, või oma jälgijaid, tehke seda kannatlikult, kuna teie konto võidakse ajutiselt blokeerida.

Funktsioon jagab teie jälgitavad kategooriad kahte kategooriasse, et teil oleks sööda puhastamine lihtsamFunktsioon jagab teie jälgitavad kategooriad kahte kategooriasse, et teil oleks sööda puhastamine lihtsam

Uute funktsioonide nägemiseks avage lihtsalt rakendus, liikuge oma profiilile ja valige "Järgmine".

Soovitame lugeda: