Instagram annab välja vanu foto- / videoteemalisi väljaandeid Stories; Skype lisab teie rakendusele fotoefektid

Järjekordses katses tuua kõik universumi võimalikud omadused teie rakendusse, Instagram lubab kasutajatel lõpuks neid avaldada Lugu videod ja fotod, mis on tehtud rohkem kui 24 tundi tagasi.

Varem polnud see funktsioon võimalik, kuna sellega üritati säilitada kõige vahetum loo kavatsus. Nüüd on võib-olla kasutaja taotluste tõttu ressursid kõigile välja antud, et postituses suuremat paindlikkust pakkuda.

Nagu tavaliselt, libistage kaameras raamatukogu avamiseks üles või puudutage galeriiikooni. Valige oma fotod või videod ja koputage, et valida, mida soovite jagada.

Instagrami kaamerate rull

Kui valite foto või video, mis on vanem kui 24 tundi, lisab rakendus automaatselt vastava päevaga kleebise, mille saate selle ümber paigutada, selle suurust muuta või kustutada.

Nautige, kuni midagi pole muutunud, sest nagu juhtus, ilmub kindlasti varsti midagi uut.


Instagrami rakenduse ikoon

Skype võimaldab teil fotodel efekte kasutada

Kas Snapchat mäletab seda? ta üritab taastuda nii hästi kui võimalik ja oma pettunud majandustulemuste väljakuulutamise ajal ütles tegevjuht Evan Spiegel, et ta kavatseb põhirakenduse ümber kujundada.

Kuid kuigi seda päeva ei saabunud, tundus, et teine ​​rakendus algatas kõigi konkureerivate ressursside neelamise laine: Skype. Pärast mobiili- ja töölauarakenduste ümberkujundamist jõudis eile iOS-i ja Androidi rakendustesse veel üks uus asi.

Täna tutvustame teie fotode või esiletõstetud fotode jaoks efekte – nutikaid ja imelikke efekte, nagu ainulaadsed näokleebised ja nutikas tekst.

Skype'i fotoefektid

Pärast foto tegemist puudutage fotoefektide saamiseks ekraani ülaservas võlukeppi nuppu. Nagu kõik muud tänapäeval kasutatavad rakendused, libistage libistades paremale või vasakule, et näha erinevaid rakendatavaid fotoefekte. Nende hulgast leiate erinevaid kleebiseid, nagu maskid, asukohad, kliima ja isegi "nutikad" pealdised.

NĂĽĂĽd, kui Skype saab aru, mida on vaja funktsioonide hankimiseks teistelt, rohkem tuntud rakendustelt, nime muutmiseks ja rakendusele lisamiseks, kahtlen, et see sellega peatub.


Skype'i iPhone'i rakenduse ikoon

kaudu TechCrunch: 1, 2