Instagram astub veel ĂĽhe sammu "Facebookiseerimise" poole, tutvustades kommentaarides ahelaid [atualizado]

Instagram astub veel ĂĽhe sammu "Facebookiseerimise" poole, tutvustades kommentaarides ahelaid [atualizado]

Võite arvata, et olete seda uudist lugenud igal ajal viimase kolme aasta jooksul, kuid Instagram Täna teatas muude päritud funktsioonide tutvustus Facebook, osana pealkirja "maailma suurim suhtlusvõrgustik" varjatud edastamisest jah, sest Facebook (veebisait, mitte ettevõte) on astumas samme, et saada üldlevinud ja ülitähtsa sisu koondajaks, millel on pelgalt sotsiaalsed elemendid.

Seetõttu järgib Instagram parimate kangelaste lugudele korralikke jälgi: sotsiaalvõrgustike kohta hipi On eksklusiivne olla lihtsalt suurim sotsiaalne võrgustik maailmas ja tänane teade tuleb selle idee edasiseks tugevdamiseks.

Võrgustiku meeskond postitas täna oma ametlikule veebisaidile, kus tutvustatakse ahel (niit) postituskommentaarides, et hõlbustada vestlust ja korraldada vestlust jälgida soovijate lugemine. Kui varem klõpsati pakutud kommentaaris nupul „Vasta”, siis suunab rakendus kasutaja kirjutamisväljale ainult märgiga, mille on andnud inimene, kellele ta soovib vastata; nüüd loob see nupp uue reageerimise ahela ja kõik jääb oma kohale.

Uued funktsioonid on saadaval versioonis 24 (võib-olla viitab versioonile 10.24) iOS- ja Androidi-rakendustest, mis on järk-järgult saadaval järgmise paari nädala jooksul kogu maailmas.

iDownloadBlogi kaudu

Uuenda 17.08.2017 17:09

Nagu Tabajara organisatsioon ütles, ja mitte ainult seda! Instagram kuulutas täna välja mitu uut suhtlusvõrgustiku funktsiooni, mis kõik keskenduvad vastustele, mida kasutajad saavad fotodele ja videotele anda lugu või logige sisse elada.

Uus Instagrami reageerimise funktsioon

Nüüd on sellele keskmisele võimalik vastata teine see tähendab aktiivsete kontaktide saadetud fotode vaatamisel elada, Pildi tegemiseks ja talle tagasi saatmiseks peate lihtsalt koputama nuppu "Vasta". Teie tehtud fotod sisaldavad automaatselt a kleebis piltidega, millele vastate, saate nendega suhelda. Samuti on võimalik ekraaniefekt jagada osadeks, mis võivad sõltuvalt jagatavast sisust olla väga naljakad või ohtlikud.

See uudis sisaldub iOS-i ja Androidi Instagrami rakenduse versioonis 10.34, mis on juba saadaval mõlemas rakenduste kaupluses.


Instagrami rakenduse ikoon