Instagram eemaldab IGTV-nupu põhirakendusest Sotsiaalmeedia

Instagram eemaldab IGTV-nupu põhirakendusest Sotsiaalmeedia

Instagram eemaldab IGTV otseteed rakenduse avaekraanilt Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele. Selle suurus on tingitud vähesest kasutajate arvust, kes tegelikult klõpsavad seal pika vertikaalse video uurimiseks. Teisest küljest muutuvad teenused integreeritumaks: vastavalt TechCrunch alates eelmisest laupäevast (18) hakkas peamine suhtlusvõrgustiku rakendus saama üle üheminutilisi üleslaadimisi, mis seni oli veebiversiooni ja sõltumatu rakenduse IGTV ainulaadne.

LOE: 7 Instagrami fakti, mida kõik ei tea

Spetsiaalsele veebisaidile saadetud avalduses ütlesid 2012. aastal Instagrami omandanud Facebooki esindajad, et väga vähesed (inimesed) klõpsasid avaekraani paremas ülanurgas asuvat ikooni. IGTV-le pääsete endiselt juurde vahekaardilt Avastamine, kanalist, autori profiilist ja rakendusest endast.

IGTV nupp on Instagrami põhiekraanilt eemaldatud fotost: Reproduo / Paulo AlvesIGTV nupp on Instagrami põhiekraanilt eemaldatud fotost: Reproduo / Paulo Alves

IGTV nupp on Instagrami põhiekraanilt eemaldatud fotost: Reproduo / Paulo Alves

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

2018. aastal eraldi rakendusena käivitatud IGTV-l pole Facebooki eeldatavat vastuvõttu, kogudes vähem kui 1% suurematest rakenduste allalaadimistest. Kui Instagrami laadis alla rohkem kui 1 miljard inimest, siis IGTV-d installis vaid umbes 7 miljonit. Pikad videorakendused ei jõudnud 2019. aastal kunagi 20 parima allalaadimise hulka.

Instagram ei avalikusta IGTV ekraaninumbreid, kuid jaotises Avasta näidatud video näitab tunduvalt allapoole seda, mida kõige populaarsematel YouTube'i postitustel näha on. Osa põhjusest on seotud stiimulite puudumisega põllumeeste kasvatamiseks.

Erinevalt Google'i ja Facebooki platvormidest endast ei saa IGTV paljude jälgijatega profiilid viilu reklaamitulust, mida vahendab Instagram. Kuna vähem inimesi on nõus sisu looma, julgustatakse muidugi vähem kasutajaid pääsema juurde ainult pikkadele videovoogudele.

Selle tulemusel ei jälgi Instagrami kasutajad IGTV jaoks loodud profiili ja vaatavad seda tüüpi sisu ainult siis, kui neid mõjutab mõni Instagrami voog või vahekaart Avasta. Sotsiaalvõrgustikus ei avaldatud IGTV-st lahkumise plaane.

Piirang Instagramis: kĂĽsimused ja vastused uute funktsioonide kohta

Piirang Instagramis: kĂĽsimused ja vastused uute funktsioonide kohta