Instagram ei avane? Vaadake selle probleemi kuut lahendust

Instagrami rakendusel võib olla probleeme avatud ja sulgemisega või see võib ebastabiilsena kuvada valget ekraani. Viga võib olla põhjustatud telefoni kahjustamisest või sotsiaalvõrgustiku fotoserveri krahhist. Kui teiega juhtub viga, saate selle parandada allolevate nõuannete abil. Sellised toimingud nagu vahemälu tühjendamine, telefoni taaskäivitamine või Instagrami sisselogimine brauseri kaudu on mõned võimalused nende puuduste kõrvaldamiseks. Siin on kuus näpunäidet probleemi ületamiseks.

Instagram: saate teada, kas teie profiili võib sisse häkkida

1/7 Uurige, kuidas lahendada probleeme Instagrami rakenduses – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Siit saate teada, kuidas Instagrami rakenduse tõrkeotsingut teha – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Mobiilseadmed loovad rakenduse andmete laadimise kiirendamiseks sageli ajutisi faile. Kuid aja jooksul kogunevad andmed lõpuks ja tekitavad seega telefoni mällu üleliigseid andmeid. Liigsed vahemälufailid võivad olla üks põhjus, miks Instagrami ei õnnestu avada.

Selleks on vaja telefoni rakenduste sisemine vahemälu tĂĽhjendada. Minge oma seadme seadetes jaotisse “Rakendused” ja valige Instagram. Järgmisel lehel otsige valikut “TĂĽhjenda vahemälu”.

2/7-st vahemälu tĂĽhjendamise võimalusest Android 8-s – foto: paljundamine / Taysa Coelho

Vahemälu tĂĽhjendamise võimalus Android 8-s – Foto: Play / Taysa Coelho

Rakenduse sulgemise sundimise funktsiooni kasutatakse laialdaselt seadme jõudluse parandamiseks, kuna see lõpetab rakenduse töö taustal, kustutades osa skellulaarse vahemälust. Selle funktsiooni kasutamiseks otsige nutitelefoni seadetest lihtsalt sõna „Rakendused”. Pärast seda valige Instagrami rakendus ja valige suvand “Force Stop”.

3/7 Võib osutuda vajalikuks sundida Instagrami rakendust tavapäraselt töötama – Foto: Reproduction / Barbara Mannara

Võib osutuda vajalikuks sundida Instagrami rakendus uuesti töötama – Foto: Reproduction / Barbara Mannara

Telefoni taaskäivitamine võib olla veel üks viis rakendusesiseste rikete kõrvaldamiseks, kuna protsess sulgeb kõik avatud rakendused, parandades seadme jõudlust. Pärast telefoni väljalülitamist ja uuesti sisselülitamist avage uuesti Instagrami mobiiliversioon, et näha, kas probleem püsib.

4/7 Valige ĂĽlaltoodud kuva kuvamisel valik „Taaskäivita” – Foto: Fernando Telles / TechTudo

Kui kuvatakse ĂĽlaltoodud ekraan, valige suvand „Taaskäivita” – Foto: Fernando Telles / TechTudo

4. Desinstallige ja installige rakendus uuesti

Kui ükski teie seadme otselahendustest ei tööta, peate võib-olla rakenduse uuesti desinstallima ja installima. Kui kustutate rakenduse telefonist, kustutatakse kõik andmed ja vabastatakse mäluruumi, kustutades telefoni vahemälu automaatselt.

Pärast Instagrami telefonist kustutamist minge TechTudo allalaadimiste lehele, et rakendus uuesti alla laadida. Kui allalaadimine on lõpule jõudnud, sisestage uuesti oma sotsiaalfotode juurdepääsu andmed. Võrgu mobiilne versioon peaks normaalset tööd jätkama.

5/7 Instagrami installimine Androidi – Foto: Play / Helito Bijora

Instagrami installimine Androidi – Foto: Play / Helito Bijora

5. Logige oma mobiilibrauseri abil Instagrami sisse

Kui teie seadme mälu on täis või telefon ei toeta enam uusi rakenduste värskendusi, pääsete Instagrami juurde oma mobiilibrauserist. Sellel suhtlusvõrgustiku versioonil on kõik rakendusesisese platvormi pakutavad funktsioonid, näiteks lugude postitamine ja vaatamine, sõnumite saatmine ja uute fotode lisamine, võtmata tegelikult telefoni mälu.

6/7 Selle suhtlusvõrgustiku veebiversioon sarnaneb rakendusega – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Selle suhtlusvõrgustiku veebiversioon sarnaneb rakendusega – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

6. Juurdepääs Instagrami veebile arvutis

Et teada saada, kas tõrke põhjustas teie seade või Instagrami serverid, saate arvuti kaudu pääseda suhtlusvõrgu veebiversioonile. Kui platvorm ei tööta ega reageeri normaalselt, võib tõrge tulla Instagramist endast. Üldiselt parandab ettevõte sellised kompromissid tegevuses kiiresti. Oodake vaid, kuni fotoruudustik normaliseerub.

7-st seitsmest veebi-Instagramist puudub teatud funktsionaalsus, kuid on võimalik öelda, kas probleem on mobiiltelefon või sotsiaalne võrgustik – Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Instagrami veebis puudub teatud funktsionaalsus, kuid on võimalik öelda, kas probleem on mobiiltelefon või sotsiaalne võrgustik – Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Mida tähendab DIX Instagramis? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kuidas ma saan teada, kas olen Instagramis blokeeritud?  Vaadake näpunäiteid

Kuidas ma saan teada, kas olen Instagramis blokeeritud? Vaadake näpunäiteid