contador gratis Saltar al contenido

Instagram ei tööta? Kasutajad teatavad rakenduse probleemidest. | Sotsiaalmeedia

Instagram ei tööta? Kasutajad teatavad rakenduse probleemidest. | Sotsiaalmeedia

Instagram ei värskenda vooge ja seisab silmitsi ebastabiilsusega kolmapäeva pärastlõunal (11). Kasutajate teadete kohaselt on rakendus lakanud töötamast ja töötab. Kontode kaebused selle kohta, et programm ei laadi üles voogudesse ja lugudesse fotosid ning mõnel juhul kuvatakse teade "Voogu ei saa laadida". Lisaks ei ole võimalik pilte sotsiaalvõrgustikesse postitada.

LOE: Instagram näitab, kui palju inimesi teie profiili näeb

Veebis teenusefunktsioone jälgiva veebisaidi DownDetector andmetel algab probleem umbes kella 16.20 paiku. Rike puudutas kasutajaid erinevates maailma osades, eriti Euroopas ja USA-s, kuid juhtumeid oli ka Brasiilias, eriti Kagu piirkonnas. seda TechTudo proovisime viga taasesitada, kuid õnnestus pääseda Instagrami tavapäraselt Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonides ning rakenduse veebiversioonis. Lisaks astusime Brasiiliasse rakenduse nõustajaks, kes saatis järgmised märkused:

Täna varem oli mõnedel inimestel raske Instagrami juurde pääseda. Probleem lahendati ja naasesime normaalselt tööle. Vabandame tekitatud ebamugavuste pärast.

Instagram tutvustab ebastabiilsust sel kolmapäeva pärastlõunal.Foto: Carolina Oliveira / TechTudoInstagram tutvustab ebastabiilsust sel kolmapäeva pärastlõunal.Foto: Carolina Oliveira / TechTudo

Instagram tutvustab ebastabiilsust sel kolmapäeva pärastlõunal.Foto: Carolina Oliveira / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Veebiotsinguid jälgiv teenus Google Trends registreerib Instagramis probleemidega seotud otsinguäpid. Viimase tunni jooksul on sagenenud otsingud terminite "Instagram bugou", "Instagram offline offline 2019", "Instagram ei laadita vooge", "Instagram ei avane" ja "Instagram peatus täna".

Instagrami rike on Twitteris kaebuste objekt. Mõned kasutajad väidavad, et nad ei pääse sotsiaalsetesse võrkudesse. Sageli kritiseeritakse ka rakenduse kahjustamist. Viimase 15 päeva jooksul on see juba kolmas kord, kui programm on probleemiga kokku puutunud. Viimasel 28-l esitas Instagram täna saadaolevaga sarnase voo laadimisel tõrke. Eelmisel neljapäeval näitas rakendus sisselogimist proovides tundmatut võrguviga.

Kui Instagram ei tööta, võite proovida mõnda "trikki" rakenduses vigade parandamiseks. Mõned võimalused on rakendusest väljumine ja uuesti sisselogimine, vahemälu ja programmi andmete tühjendamine või teenuse desinstallimine ja uuesti allalaadimine. Siiski pole garantii, et need näpunäited viivad teid tagasi normaalseks.

Kuidas näha fotosid, mida arhiivitakse Instagramis

Kuidas näha fotosid, mida arhiivitakse Instagramis