Instagram hoiatab kasutajaid, kes on rakendusest peaaegu keelatud

Instagram hakkab sobimatute postituste ja käitumise tõttu teavitama kontodest, mis võivad olla keelatud. Selle värskenduse eesmärk on kontode kiirem tuvastamine ja eemaldamine, mis rikuvad platvormi kasutustingimusi. Uute suhtlusvõrgustike kontode deaktiveerimise eeskirjadest teatati sel neljapäeval (18).

LOE: Instagram käivitas solvavate kommentaaride ja kiusamise ennetamise funktsiooni

Muudatused võimaldavad kasutajatel ka apellatsiooni esitada, kui postitused eemaldatakse kahtlustataval alastuse, kiusamise, vihakõne, narkomüügi ja muude tasude tõttu. Instagramis on juba keelatud profiilid, mis avaldavad mõnda sobimatut sisu, ja alates tänasest välistatakse kasutajad, kes teatud aja jooksul juhiseid rikuvad.

1/2 Uus poliitika võimaldab Instagramil teavitada kasutajaid, kui nende konto võib olla keelatud – Foto: Avalikustamine / Instagram

Uus poliitika lubab Instagramil teavitada kasutajaid, kui nende konto võib olla keelatud – Foto: Avalikustamine / Instagram

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Uue Instagrami poliitika kohaselt teavitatakse kasutajaid, kui postitus rikub sotsiaalvõrgustiku reegleid. Sõnumis kirjeldatakse üksikasjalikult kogukonna juhiseid ja selgitatakse, kuidas väljaanne rikub Instagrami kasutustingimusi.

Siis saab sisu eemaldamise otsuse edasi kaevata väidetava alastuse ja pornograafia, ahistamise ja hirmutamise, vihakõne, narkomüügi ja terrorismi korral. Sotsiaalvõrgustik lisab tulevikus rohkematele kategooriatele apellatsioonifunktsiooni. Instagram garanteerib, et kui ressurss on kogemata kustutatud postitus, tagastatakse see ja rikkumine eemaldatakse konto kirjetest.

Instagram eemaldab platvormilt konto vastavalt sellele, mitu korda ta on platvormi reegleid rikkunud. Profiilid, mis rikuvad teatud aja jooksul juhiseid, eemaldatakse ka nüüd. See tähendab, et kui konto rikub reegleid rohkem kui üks kord lühikese aja jooksul, eemaldatakse see tõenäolisemalt sotsiaalvõrgustikust.

2/2 Instagramist muutis konto kustutamistoiminguid – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Instagram muudab konto kustutamise samme – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Suhtlusvõrgustikust eemaldatavaid profiile teavitatakse võimalikust deaktiveerimisest. Hoiatus „Teie konto saab kustutada” annab kasutajale teada, et ta ei tohi enam rikkumisi teha, vastasel juhul eemaldatakse ta Instagramist. Sõnumis on loetletud ka kõik toimingud, mis on tehtud väljaspool platvormi juhiseid. Pidage meeles, et apellatsiooni on võimalik esitada ka juhul, kui konto on kasutustingimuste rikkumise tõttu keelatud. Sellele valikule pääseb juurde suhtlusvõrgustiku abikeskusest.

Instagrami märkuse kohaselt tehti muudatusi võrgu turvalisemaks muutmiseks: „Oleme koos Facebookiga välja töötanud põhimõtted, mis tagavad, et Instagram on kõigile tugipunkt. Need muudatused aitavad meil kiiresti tuvastada ja eemaldada kontosid, mis rikuvad korduvalt meie eeskirju. ”

Muudatused toimusid päev pärast seda, kui platvorm alustas Brasiilias postituse meeldimiste arvu erandite testimist. Mõlemad sammud on õigustatud kui tegevused sotsiaalvõrgustike turvalisemaks muutmiseks ja kasutajate toel. Uute kontode deaktiveerimise poliitika kohta ütles Instagram märkuses, et selle eesmärk on muuta kasutajad vastutavaks postitatu eest.

Miks lõpetab Instagram üksikute inimeste jälgimise? Esitage küsimus TechTudo foorumis.

Instagrami lood: kuidas paigutada filtreid Spotify abil tehtud postitustesse ja postitustesse

Instagrami lood: kuidas paigutada filtreid Spotify abil tehtud postitustesse ja postitustesse