Instagram: IGTV saab horisontaalse formaadi videote esitamiseks “maastikureĹľiimis”

Instagrami videoplatvorm toetab nüüd horisontaalseid videoid. Pange tähele, et kuni viimase ajani oli IGTV-s võimalik horisontaalselt salvestatud videoid üles laadida, kuid selles seadmes oli neid võimatu telefoniga vaadata, kuna mängija ei kohanenud nn “maastikurežiimiga”.

Lisaks uutele funktsioonidele on see ka IGTV eesmärgi muutmine, mis käivitati eesmärgiga stimuleerida vertikaalset videotarbimist. Idee on selles reĹľiimis täielikult konfigureeritud rakendusesiseste vormingute normaliseerimine ja sisu loojate sundimine YouTube’is juba avaldatud videote uuesti avaldamise asemel rakenduse jaoks uute videote loomiseks.

tek igtv “data-title =” tek igtv – Instagram: IGTV saab horisontaalse formaadi videote esitamiseks horisontaalses reĹľiimis – SAPO Tek> igtv tech

“Kuulsime loojatelt, kes soovisid horisontaalseid videoid IGTV-sse ĂĽles laadida. Samal ajal kuulame kasutajaid, kes ristuvad horisontaalselt salvestatud sisuga teed, kuid kes soovivad seda loomulikumalt tarbida, ”kirjutas Instagram pressiteates.

IGTV käivitus 2016. aastal, kuid platvorm ei kopeerinud lugude edu. Sensor Toweri andmetel on IGTV spetsiaalsel rakendusel ainult 4,2 miljonit aktiivset installimist.

See samm on ka viis, kuidas teenust ei lasta täielikult hüljata. Veebruaris otsustas suhtlusvõrgustik kasutaja voos tutvustada mitmeid IGTV klippe.