Instagram käivitas Google Play poes beetaprogrammi

Siin AndroidPITis me armastame rakendusi, laadin alla vähemalt 70 rakendust nädalas, mitte et ma installiksin neid kõiki oma nutitelefoni, kuid testin kindlasti kõike, mida nad mulle saadavad. Nii et ma tean, et tavaline on palju väikseid kasutusvigu või probleeme, eriti tuhandete kasutajate poolt alla laaditud rakendustes. Kuigi ei kasuta Instagram isiklikel põhjustel tean, et see rakendus on populaarne tarkvara, mis pakub lõpuks palju probleeme. Järgmise võimaliku vea vältimiseks otsustas rakenduste arendustiim välja anda beetaversiooni, testida Instagrami lisatud uusi funktsioone ja teenindada kasutajaid paremini. Lahe on see, et rakenduste testigruppi kuulumine on väga lihtne. Lisateavet leiate siit.

AndroidPIT Instagrami teaser

Instagram käivitas Google Play poes beetaprogrammi! / © ANDROIDPIT

Testkasutajaks saamiseks peate Google Drive’i kaudu tellima Instagrami beetatestimisrĂĽhma. Järgmisena peate valima beetaprogrammi kuulumise. Kõik teie seadmed viiakse rakenduse beetaversioonile automaatselt ĂĽle. Kui midagi läheb valesti, saate selle desinstallida ja pöörduda tagasi algse juurde.

InstagramInstallige Google Playsse

Ma ei kasuta Instagrami, kuid olen osa mitmetest beetatestirühmadest erinevate rakenduste jaoks ja hea külg on see, et kogen otseselt tarkvarasse lisatud muudatusi ja saan pakkuda oma tagasisidet uute funktsioonide kohta. Instagrami beetatestirühma kuulumiseks klõpsake siin.

Kas kasutate Instagrami? Mida arvate meeskonna turu populaarseima fotorakenduse beetaversiooni väljaandmisest? Andke meile sellest teada allpool toodud kommentaarides.