Instagram kopeerib veel ĂĽhe Snapchati funktsiooni: selfifiltrid ja efektid

Tunnistan, et ma isegi ei kasuta Snapchativõi Instagram, kuid on selge, et viimasel (mis kuulub Facebookile) on probleeme eelmise funktsiooni kõigi ilma tseremooniata kopeerimisega. Seekord on see üks Snapchati silmatorkavamaid omadusi: näofiltrid.

Uues värskenduses (mis peaks täna saadaval olema) lubab Instagram teil näole virtuaalseid efekte ja rekvisiite panna. Vaata esitlusvideot:

Esialgu on pildistamisel 8 erinevat filtrit, millele pääseb juurde õnneliku näo ikooni kaudu.

Veel üks selle uue värskenduse super „uus” uudsus on võimalus teha videoid tagurpidi ja sildistada pilte räsimärgend.

Teine konkurentide inspireeritud funktsioon on Kustutuskumm (Kustutuskumm), mis võimaldab teil värvida lõuendit ja kustutada osi, mis võivad luua loomingulisi ja huvitavaid kompositsioone.

Neile, kes seda ei tea, üritas Facebook varem Snapchati välja osta, kuid viimane lükkas kõik ettepanekud tagasi, kutsudes esile konkurendi lõpetamise lubanud Zuckerbergi irne. Tegelikult rakendavad viimasel ajal nii vaenlaste loodud funktsioonid nii Facebook kui ka Instagram. Ja mis kõige hullem, kuna Zuckerbergi võrgul on rohkem jõudu, jõuavad nad rohkemate kasutajateni kui Snapchat, mis kaotab aktuaalsuse.

Ma tean, et paljud ei hooli kopeerimisest, isegi kõne kasutamisest. “on osa tööstuslikust arengust“, Või mõni muu”kõik kopeerivad kõiki“, Ja nii edasi. Kuid need, kes kaotavad, oleme kõik kasutajad. Ideede kopeerimine on evolutsiooni vastand; see on stagnatsioon, kõik teevad sama, uuendusi toomata. Kui Facebook otsustab konkurentidega võidelda, luues Snapchatist lahedamaid asju (kopeerimata juba olemasolevat), paneb see turu arenema ja kasvama, kuna konkurendid ĂĽritavad endast ĂĽle saada, pakkudes välja rohkem uusi asju.

See teise kopeerimise nõiaring kopeerides teise kopeerimise on keskpärane viis tööstuse jätkamiseks. Me ei saa seda tüüpi suhtumist toetada ja siis kurta, et nutitelefonid ei tee enam uuendusi või et tehnoloogia ei too meile midagi muud, mis meid üllataks.

Jah, ka Apple teeb vähe uuendusi, ütles keegi. See on tõsi. Kes teab, see pole selle tööstuse peegeldus, kus paljud lihtsalt ootavad teiste liikumist, et midagi sarnast käivitada?

Allikas: Instagrami ajaveeb