Instagram lubab nĂĽĂĽd ĂĽhes postituses albumeid, milles on kuni 10 pilti

Pärast nii pikka Snapchatiga sarnase funktsiooni väljakuulutamist lõpuks Instagram see toob uusi uudiseid, kuid on nii elementaarne, et see peaks olema pikka aega olemas: võimalus panna mitu fotot ja videot ühte postitusse.

Võib-olla olete läbinud olukorra, kus soovite postitada mõnda pidu või üritust Instagrami, kuid olete siis sunnitud mitme foto avaldamiseks tegema mitu erinevat postitust. Sest nüüdsest on samale postitusele võimalik saata mitu fotot ja videot (maksimaalselt 10), mis räägivad sellest erilisest hetkest.

Näide, mille Instagram ise pakub, on sünnipäevapidu, kus saate postitada alates ettevalmistustest kuni külaliste vastuvõttudeni ja küünalde kustutamiseni. Vaadake ametlikku videot:

See on juba võimalik sotsiaalvõrgustikes reklaamivate ettevõtete jaoks ja nüüd on see funktsioon kõigile kasutajatele kättesaadav. Albumi postitamiseks puudutage lihtsalt sellele funktsioonile pühendatud sinist nuppu. Saate muuta piltide järjekorda ja rakendada üksikute piltide jaoks filtreid.

Isegi 10.9 rakenduse uusimale versioonile üleminekul ei pääse kõik kasutajad fotonupule juurde. Kuid funktsionaalsus peaks jõudma kõigi kasutajateni järgmise paari tunni jooksul.