Instagram näitab jälle mõnele kasutajale meeldimiste arvu

Mõnede Instagrami kontode jaoks ilmus meeldimiste arv uuesti. Kasutajad hakkasid muudatustest alates oktoobrist Twitteris sagedamini teatama, kuid teateid oli ka eelmistest kuudest. Soovib TechTudo, Ütles Instagram, et meeldimiste taaselustamine oli osa testi uuest etapist, mis varjas meeldimiste arvu laiema avalikkuse eest juulis.

LOE: Instagram jäljendab oma peamist rivaali ja vabastab Brasiilias uue funktsiooni

Interneti-otsinguid jälgiva tööriista Google Trends andmetel on alates 24. novembrist suurenenud otsingud terminile “Instagram on jälle meeldimisi näidanud”. Twitteris kurdavad kasutajad meeldimiste tagastamise ĂĽle.

1 ĂĽhest Instagramist on naasnud mõnele kasutajale meeldimiste näitamise juurde – Foto: Reproduction / TechTudo

Instagram on tagasi, et näidata mõnele kasutajale meeldimiste arvu – Foto: Reproduction / TechTudo

Mõned isegi pilkasid seda käiku, öeldes, et kõigi sotsiaalvõrgustike kasutajate vaimne tervis on üles ehitatud. Seda seetõttu, et meeldimiste eemaldamisest teatades teatas Instagram, et muudatuse eesmärk oli avaldada sotsiaalset survet populaarsuse nimel ja vähendada platvormil valitsevat konkurentsiõhkkonda.

Soovib TechTudoInstagram teeb selgeks, et meeldimiste tagastamine on osa samast testist, mis peidab meeldimisi. Juulis, kui Brasiilias eksperiment algas, oli sotsiaalvõrgustik öelnud, et analüüsib testide lubamist, et näha, kas meeldimiste eemaldamine võib tegelikult muuta kasutaja käitumist. Praegu pole testi lõpuleviimiseks ega meeldimiste tagastamiseks kõigile ajapiirangut.

“Kuulsime oma kogukonnalt, et meeldimiste arv võib olla hea allikas suurte kultuuritrendide ja -hetkede tuvastamiseks, seega alustame uut testimisfaasi, et uurida muid võimalusi meeldimiste näitamiseks ja mõista, kuidas see kogemusi mõjutab. Instagrami kogukond ”, teatas ettevõte TechTudo.

Instagram on Brasiilias alates 17. juulist meeldimisi näidanud. Selle abil saavad ainult sisukirjutajad kontrollida oma postituste meeldimiste arvu ja jälgijatel pole enam juurdepääsu nendele andmetele. Testi on Kanadas rakendatud alates maist ja selle tulemused on positiivsed. Ettevõtte sõnul on katsete laiendamine teistesse riikidesse, näiteks Brasiiliasse, leitud viis, kuidas selgemini hinnata, kas uued ressursid kehtivad.

Piirang Instagramis: kĂĽsimused ja vastused uute funktsioonide kohta

Piirang Instagramis: kĂĽsimused ja vastused uute funktsioonide kohta